contador gratis Skip to content

Rio de Janeiro ja São Paulo saavad näituse "Steve Jobs, visionäär"

Rio de Janeiro ja São Paulo saavad näituse "Steve Jobs, visionäär"

Aasta tagasi √ľtlesime seda Rio de Janeiro ja Niisiis, Paulo neil oli k√Ķik olemas, et leppida kokku Steve Jobsit k√§sitlev n√§itus 2016. aasta teisel poolel. V√§ikese viivitusega vaadake, et Apple'i asutajate n√§itus j√Ķudis l√Ķpuks Brasiiliasse.

Vastavalt G1, n√§itus "Steve Jobs, vision√§√§r", mis on √ľle 1000 ruutmeetri, jaguneb Jobi elus kuueks valdkonnaks / hetkeks (aastatel 1955-2011) ning sellel on ilma k√Ķnelemata fotosid, aruandeid, filme, isiklikke esemeid ja isegi Apple I, Macintoshi ja iPodi osi. Muidugi, k√Ķigist tooted, milles Jobs osaleb.

Näitus

Kuus valdkonda on: Unistus (T√∂√∂ teeb Pixari) Pankrot (n√§ited hetkedest, mis Jobs'i elus eriti h√§sti ei t√∂√∂tanud, nagu Apple I ja Lisa), Konkurents (ala, mis illustreerib kokkup√Ķrget IBMi, Bill Gatesi, Samsungi ja isegi Apple'i endaga), k√ľljel √Ąri, Innovatsioon ja Vaimsus.

Rio de Janeiros toimub näitus Touringi hoones (Pier Mau juures) 28. märtsist kuni 7. maini, piletite hind alates 10 USD; So Paulos paigaldatakse see pildi- ja helimuuseumisse (SIM) 15. juunist kuni 20. augustini.