“Rise of the Tomb Raider: 20-aastane pidustus” ilmub Linuxi ja MacOS-i jaoks

Hea uudis mängumängija aastal Linux, uus ja oluline pealkiri “kolmekordne A“Varsti on see frantsiisi uusim tiitel Lara Croft avaldanud Square Enix, mis on välja töötatud koostöös ettevõttega KristallidĂĽnaamika ja nĂĽĂĽd ĂĽle viidud Linux ja macOS läbi Interaktiivne Interaktiivne, “Tom Raideri tõus“20. juubeli eriväljaandes.

PT pressibĂĽroo Interaktiivne Interaktiivne ĂĽtles meile, et nad töötavad mängupordi kallal “Rise of the Tomb Raider” Linuxile on selleks macOS, ikka ilma kindla ilmumiskuupäevata.

Vaadake Linuxi ja macOS-i “Rise of the Tomb Raider” ametlikku treilerit:

“Raideri haua tõus” on põnevus- ja seiklusmäng, mida mängitakse kolmandas isikus ja mis lisab mõned elemendidTomb Raider (2013) “ (mis on saadaval ka Linuxi ja MacOS-i jaoks) ja tähistab eduka seeria “taaskäivitamist”:

Uued elemendid ja kontekst

Me kontrollime taas ilusat ja vaprat Lara Croft läbi erinevate keskkondade, võidelda vaenlastega ja lõpetada mõistatusi Kui improviseeritud relvi ja loovust kasutatakse ajaloo õitsenguks, on mängu uurimisala peaaegu 3 korda suurem kui eelmised pealkirjad.

Mängukeskkond on palju paranenud (võrreldes eelmise pealkirjaga), päev-öö tsükkel ja uus kliimasüsteem mõjutavad nii inimeste kui ka loomade tegelasi.

Lahe näide selle kohta on see, et tugevama talvekatte valmistamiseks peab Lara jahti pidama hundid, kes on loomad, kes ilmuvad välja vaid kindlatel kellaaegadel ja soodsate ilmastikutingimuste korral.

Lahing on ümber kujundatud ja nüüd sisaldab see arvukalt sissetungimisvõimalusi ning kiireid ja varjatud rünnakuid. Kui oleme lahingus või tahame vaenlasi vältida, võib see panna Lara nähtamatuse vältimiseks puu otsa ronima ja peitu pugema või vee all ujuma. Lumi mõjutab ka mängimist: loomad jätavad aja jooksul jäljed, mis kaovad ja Lara saab kaevamiseks kaevikuid kaevata. Mängijad on altid ka lumetormide ja laviinide põhjustatud probleemidele

Ja need on vaid mõned paljudest täiustustest.

Feral Interactive’i “Tomb Raideri tõus” käivitamine

Nagu ma juba mainisin, pole meil endiselt teavet selle kohta, millal mäng saadaval on, teave ei ole selge ja ĂĽtleb meile, et see saab olema “põhjapoolkera kevadel”. Kindlasti postitan n mängukanal et näidata teile, kuidas see mäng välja näeb ja välja näeb, niipea kui ma sellele juurde pääsen.

Praegu mäng on Steamis 129,99 dollarit ja see on üks viimaste aastate parimaid pealkirju, mida tänapäeval kasutatakse võrdlusena mitmel võrdlus- ja jõudluskontrollil. Huvitav on näha, kuidas see Linuxis käitub.

Kõik mängud tõlgitakse portugali keelde, sealhulgas hääletooteid, mis on Brasiilia mängijatele alati hea. Arendaja kinnitas meie uudistetoimetusele, et mäng töötab Vulkan, nagu pealkirjas kasutatud F1 2017 Linuxile (mis toimib hästi), kuid oleks tore näha uut API-d kasutavat pealkirja.

Jälgige ajaveebi ja kanalit, et uudiseid jälgida, kuni järgmise korrani!