Rise of The Tomb Raider toetab nĂĽĂĽd DirectX 12-d

Rise of The Tomb Raider toetab nüüd DirectX 12, mis tähendab kõrgemat FPS-i ja paremat graafikakvaliteeti.

Rise_Of_The_Tomb_Raider2_uhd

Selle nädala fännid Raideri haud neil on midagi tähistada. Lõpuks on uudiseid frantsiisi järgmise filmi, näitlejanna kohta Daisy Ridley Eeldatav jõud hakkab ärkama Lara Crofti taaskäivitage seeriast. Uudiseid pole kinnitatud, tegelikult pole veel ametlikke läbirääkimisi, kuid see näitab, et film pole unustatud ja tõenäoliselt oleme 2017. aastal kinodes ja vaatame alguse seiklusi. Lara Croft.

Ja mängijatele on hea uudis see, et nad saavad komplimente ja kiidusõnu Tomb Raideri tõus toetab nüüd DirectX 12 Steamis saabub Windowsi pood varsti.

Teiseks Jurjen Katsman, Nixxes Software’i stuudiojuht, on arvutimängude arendamise ĂĽks suurimaid väljakutseid juurdepääsutasemele olemasolevale riistvarale. Arvutikonfiguratsioone on palju erinevaid ja on oluline tagada, et vanemate arvutitega kasutajad saaksid endiselt suurepärase mängukogemuse, aga ka seda, et arenenumate masinatega mängijad saaksid oma riistvarast maksimumi võtta.

DirectX 12 abil astume suure sammu edasi.

DirectX 12 toe lisamisega Rise of Tomb Raiderile saab protsessor ilma protsessorita jaotada protsessori renderdustöö kõigis südamikes.

Jurjen selgitab, et kui mäng on “suure koormuse all”, on näiteks suuremates mängukeskustes, kuigi on võimalik kasutada kõiki protsessori sĂĽdamikke, DirectX 11-s siiski töö lõpuks ĂĽhte sĂĽdamikku. Ja Directx 12 suur eelis on see, et töökohad on jaotatud mitmesse sĂĽdamikku.

directx12 hauaründaja tõus

Parema tööjaotusega Protsessorite renderdamisprotsess kõigi südamike poolt, mängu saab käivitada suurema kaadrisageduse ja graafikaseadistustega:

Meik The Tomb Raiderilt“Kasutades DirectX 11 kõrgel tasemel, saab see ainult 46 kaadrit sekundis.”
60 kaadrit / s hauaründaja välimusDirectX 12 juurutamisega saate liikuda kuni 60 kaadrit sekundis.

Värskendus on integreeritud NVIDIA Geforce draiverisse: https://www.nvidia.com.br/download/driverResults.aspx/99546/br

Kas teile meeldivad uudised Tomb Raideri kohta? Või kas teile meeldivad filmid või mängud?

Allikas: Tomb Raider Tumblr