Rockstar käivitas mängu ‘Bully’ App Store’is, sealhulgas Brasiilias

Pärit Brasiilia mängu fännid Rokkstaar alati pisut pettunud, et ettevõtte iPhone’i ja iPadi välja antud pealkirjad ei ilmu Brasiilia poodidesse. Millegipärast ei saa me kõik sellest aru, see meeldib klassikale Auto suur vargus enamasti pole meie riigis saadaval.

See näib muutuvat ja tänased arendajad avaldavad mängu 10-aastase versiooni Kiusaja: Stipendium.

Mäng järgib umbes sama “avatud maailma” dĂĽnaamikat nagu GTA, kuid loodi koolis. Märgid läbivad sama tĂĽĂĽpi hirmutamine mida kõik mehed läbi elavad, näiteks vaidlevad, käivad isa lastega koos ja tegelevad nohikutega, lisaks peavad nad õppima ja häid hindeid saama. Sõltuvalt sellest, mida õpite, parandab see teie suhet mänguga. Mehaanikud õpivad teie jalgratast parandama, õppivad keemiat aitavad teil valmistada omatehtud paukureid jne. Tutvuge ametliku treileriga:

Kiusaja: mälestusväljaanne sisaldab paljukiidetud Bully: stipendiumiväljaande sisu ning tuge kõrgema eraldusvõimega ekraanidele, paremale graafikale, uuendatud tekstuuridele ja valgustusele, ümberkujundatud puuteekraani juhtnuppudele ja mitmikmängule Sõbra väljakutse kujul.

Friend Challenges on näost näkku minimäng arkaadistiilis klassiruumis: vaadake, kes suudab lahata bioloogia kiireimat konna, lahendada ingliskeelsete sõnade probleeme, aidata lendoraval vaenlasi hävitada ja palju muud.

kiusaja5 kiusaja4 kiusaja3

Mäng on nĂĽĂĽd App Store’is saadaval hinnaga 6,99 dollarit (ilma täiendavate sisemiste ostudeta). Mis puutub GTA-sse, siis ainus praegu Brasiilias saadaval olev versioon on Grand Theft Auto: Liberty City Stories versioon. Loodame, et ka teised tiitlid on siin saadaval.