ROFF valmistub ette Marokosse laienemiseks

Panus lähikõrguse kontseptsiooni osas on jätkuvalt domineeriv ROFF-i strateegias, mis valmistub kontorite avamiseks Marokos, lähenedes sellele Põhja-Aafrika turule, kus ta juba hindab ärivõimalusi. Portugali tehnoloogiaadministraator Mário Oliveira ütles TeK-le, et uuritakse ka muid võimalusi uutesse riikidesse laienemiseks.

ROFF, mis ühines Reditus Grupiga 2008. aastal, on spetsialiseerunud SAP-lahenduste juurutamisele ja on võitnud mitmeid suuri lepinguid rahvusvahelisel tasandil, nimelt Šveitsis ja Norras, tagades juba üle 60% käibest väljaspool Portugali.

Ettevõttel on juba kontorid Luandas, Pariisis ja Stockholmis, millest viimane avati selle aasta alguses, ja on kasutanud loodud äri ära, et orgaaniliselt kasvada nende riikide turgudel, kus ta partnerlusi ehitab, ja samuti samas sektoris. see oli edukas.

Magribi turgu juhitakse Prantsusmaa kontorist, kuid otsese kohaloleku Marokos eesmärk on laiendada edukaid kogemusi Alžeerias.

Rohkem kui 500 töötajaga ettevõte on lisanud eristuse kui ĂĽks parimaid ettevõtteid, kus töötada, ning on ainus Portugali partner, kellel on oma boks SAP Saphire’is, mis toimub Madridis.

Mário Oliveira selgitas, et SAP-i konverentsil osalemine oli oluline rahvusvaheliste klientidega kontakteerumiseks, demonstreerides olemasoleva läheduse eeliseid ja tugevdades panuseid kvaliteedis, mis on olnud ettevõtte üks varasid SAP-lahenduste juurutamisel.Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi