contador gratis Saltar al contenido

ROG Phone 2 on midagi enamat kui suurepärane nutitelefonide mängija

ROG Phone 2 on midagi enamat kui suurepärane nutitelefonide mängija

6000 mAh aku, parimate tehniliste kirjelduste ja suurejoonelise 120Hz ekraaniga ROG Phone 2 sobib ka igapäevaseks kasutamiseks

A ASUS ja Mängijate Vabariik (ROG) oktoobris Brasiilias turule tulnud, seni maailma kiireim nutitelefon. On küll ROG telefon 2, mudel, mis on täielikult läbi mõeldud ja välja töötatud mängijatele rohkem elus. Kuid see pole midagi enamat kui lihtsalt võimas mängu nutitelefon ja selles täielikus ülevaates saate teada kõik, mida meie arvame.

Isegi koos mängijatele mõeldud disainiga on ROG Phone 2 mõeldud ka muud tüüpi kasutajateleIsegi koos mängijatele mõeldud disainiga on ROG Phone 2 mõeldud ka muud tüüpi kasutajatele

Ülevaade

See võib tunduda ülepakutuna, kuid mobiilseadmete mängude turg on praegu kõige kasumlikum. Uuringu kohaselt korraldas NewZoo, statistikaameti meediaettevõte, koosneb hasartmängutööstus praegu 45% kogu nutitelefonide ja tahvelarvutite koguarvust.

Uuringu viis läbi NewZo

Kuna kasvav turg on liikunud nii palju raha, on nutitelefonide tootjad hakanud tootma mobiiltelefone, mille kujundus, jõudlus ja lisaseadmed keskenduvad mängudele. A ROGosakond mängude mängimine alates ASUS, on käivitanud mudelite põlvkonna ja see uus versioon lubab pakkuda parimat mobiilikogemust mängude mängimine juba vabastatud.

Et eristuda nutitelefonidest, siis ROG telefon 2 varustatud versiooniga Snapdragon 855 keskendudes mängudele, suur ekraan 120Hz värskenduskiirusega, hiiglaslik aku tundidepikkuste mängude kestmiseks ja lisaökosüsteem, mis optimeerib elamuse parimaks.

Kuid kõige selle kõrval, see on ROG telefon 2 See võib olla hea valik ka neile, kes pole taimemängijad, kuid soovivad mobiiltelefoni, mis kestab vähemalt 3 aastat ilma jõudlusprobleemideta.

Ehitus ja disain

ROG Phone 2 omab tugevat ülesehitust ja mängijatele mõeldud disaineri omadusiROG Phone 2 omab tugevat ülesehitust ja mängijatele mõeldud disaineri omadusi

Kujundus ROG telefon 2 Täiuslik, kuid mitte kõigile tehtud. Need nutitelefonid on kõik klaasist Gorilla klaas 6 ja külgedel metall. Selle välimus on selline, mida me mängijate toodetelt ootame: tagaküljelt leiate lineaarse polarisatsiooni kujunduse, kus kanalid liiguvad kindlalt kogu nutitelefoni korpuses. Keskel on Mängija Vabariik RGB LED-is – sama tunne nagu siis, kui näete kõigi mängijatele seadeid värvilisena!

Ikka selle taga leiate kaks kaamerat ja õhu väljalaskeava väliseks soojusvahetuseks seadme sisemusega.

Tagaküljel on väga tüüpiline RGB LED-logoTagaküljel on väga tüüpiline RGB LED-logo

See nutitelefon paistab silma ka esiküljel, vastupidiselt praegustele suundumustele Mida vähem, seda parem. Näiteks alumine ja ülemine serv on suuremad, kuid takistavad ROG telefon 2 on üks sälg, see hõlbustab heliväljundit, kuna takistab kasutajatel mängimise ajal summutamist, lisaks minimeerib juhuslikke katsumusi, mis on suur probleem kumerate servadega nutitelefonides jne.

19.5: 9 kuvasuhe, mis lõpuks valmis ROG telefon 2 natuke kauem. Kuid see ei ole negatiivne punkt: isegi kui telefoni teist otsa pole võimalik vertikaalselt puudutada, on horisontaalselt lihtsam mängimise ajal kõiki selle otsi puudutada.

Vorming 19.5: 9 muudab selle hästi teostatavaks, kuid jalajälg on väga heaVorming 19.5: 9 muudab selle hästi teostatavaks, kuid jalajälg on väga hea

Selle haare on tõesti väga tugev ja hea, isegi kui mobiiltelefon on raske. Ainult 240 grammi, mis on täna üks raskemaid turul. Selle kaal on õigustatud hiiglasliku 6000 mAh akuga. Üldkasutatavate rutiinide ajal ROG telefon 2 ta ei kaalunud käsi ega vaevunud mängides.

Sadam ja ühendus

seda ROG telefon 2 ainus nutitelefon turul, mis on varustatud kolme USB-C pordiga, kaks küljel ja üks traditsioonilises asukohas allosas. Põhjus on üllas ja väga teretulnud: kui rändlete tavaliselt ja soovite oma telefoni laadimise lõpetada, on traditsiooniline port kõige õigem valik. Kaks muud ust on mõeldud horisontaalselt mängimiseks ja koorma jaoks; lihtsalt ühendage uks ja teid ei sega mängimise ajal juhtmed. Väärib märkimist, et üks USB-C portidest on pühendatud tarvikutele ROG, millest me räägime hiljem.

Sisestust jätkates ei saa USB-C pordi kõrval asuvat 3,5 mm kõrvaklappide pistikut kaotada ning helitugevuse ja sisse / välja nupud on sätitud paremale küljele.

Ekraan / ekraan

ROG Phone 2 ekraanil on reageerimise aeg 120Hz ja 1msROG Phone 2 ekraanil on reageerimise aeg 120Hz ja 1ms

Ekraanikuva ROG telefon 2 pole revolutsiooniline ega uuenduslik, kuid teeb selles kategoorias oma tööd hästi. See on 6,59 suurus 19,5: 9 formaadis, 1 ms reageerimisaeg ja 120Hz värskendussagedus – mängija unistavad igast mängumonitorist. Nende numbrite eelised laienevad nutitelefoni ekraanile: mida lühem on reageerimise aeg, seda kiirem on teie käskude täitmine.

Värskendussagedus 120Hz parandab süsteemi enda mängu ja navigeerimist. Otsima ROG telefon 2 see oli peaaegu maagiline kogemus. Kummitusi ekraanil ei näe ja üleminek on väga sujuv. Mängus garanteerite ilusama, sujuvama ja uimastatavama graafika.

Üleminek on sujuv ja kummitusi ei näeÜleminek on sujuv ja kummitusi ei näe

See pole veel kõik. Sellel nutitelefonil on puutetundlik sensor, mis töötab sagedusel 240Hz – võrdluseks uus iPhone 11 kanda 120Hz. Praktikas on teil 1 millisekundi pikkuse reageerimisajaga kiirem reageerimine, eriti võrgumängudes.

Ekraani kvaliteedi osas ei saa me nuriseda ROG telefon 2. 6,59-tollisel ekraanil on Full HD + eraldusvõime ja AMOLED-paneeltehnoloogia, selle tihedus on 391ppi ja see võtab umbes 80% esipinnast. Ekraan toetab HDR10 ja sellel on 108% DCI-P3 standard. Kuna AMOLED, intensiivne kontrast ja mustad värvid on täiesti mustad, aitab see näiteks multimeediumisisu sukelduda.

Kõrgema eraldusvõime puudumist ei jäeta kahe silma vahele, ehkki see on väga teretulnudKõrgema eraldusvõime puudumist ei jäeta kahe silma vahele, ehkki see on väga teretulnud

Selle heledus on samuti üsna kõrge, mis teeb selle ideaalseks nähtavaks ka ereda päikesevalguse käes. Kuna see on nutitelefon ülemise rea kohal, on sellise suure ekraani jaoks ideaalne minimaalne eraldusvõime 2K (Quad HD +). Alguses tundub, et Full HD + on suurem probleem, kuid praktikas pole ekraanil piksleid näha ja mängukogemus on üsna rahuldav.

Heli

Muude osakondade hääl, kus ROG telefon 2 kohe šokeeritud. Sellel on kaks spetsiaalse võimendiga stereokõlarit ning nii mängimine kui ka sisse lülitatud video YouTube neid mängitakse jõuga, mida ma pole kunagi varem nutitelefonist kuulnud.

Märkimisväärne on mitte ainult kõrgus, vaid ka helikvaliteet. Bassid on väga tugevad ning heli on hele ja puhas isegi täieliku helitugevuse korral. seda proov see, mille testimiseks saime, ei tulnud koos karbis sisalduvate kõrvaklappidega, kuid ärge muretsege, et kiire uuringu kohaselt on lõppversioonil hea kvaliteediga kõrvaklapid. Professionaalsema kogemuse saamiseks on parem valida peakomplekt, mis on võimsam.

Riistvara ja jõudlus

Snapdragon 855 Plus versioon keskendub mängudele ja tehisintellektileSnapdragon 855 Plus versioon keskendub mängudele ja tehisintellektile

Kui jõuate siia ja mõtlete Vau, ideaalne nutitelefon, Te pole kunagi kuulnud tõelisest eristajast: performance.

Ootuspäraselt ja väsinud kogu selle ülevaate kommenteerimisest, on see varustatud tänapäevaseima riistvaraga: protsessoriga Snapdragon 855+alates Qualcomm, turboversioon, mis keskendub mängudele ja tehisintellektile, mis on GPU-l 15% kiirem võrreldes Snapdragon 855, 12 GB LPDDR4X RAM, UFS 3.0 salvestusruum ja 512 GB sisemälu.

12 GB muutmälu on nutitelefoni jaoks üleliigne ja enamikul "traditsioonilistel" lauaarvutitel on keskmiselt 8 GB. Miks panna nii väike RAM "väikesesse" seadmesse? Nagu ma eelpool mainisin, isegi kui te pole taimede mängija, see tähendab ROG telefon 2 See on suurepärane nutitelefon igapäevaseks kasutamiseks ja RAM-i hulk, mis on garantii, et midagi, kuid absoluutselt mitte midagi, ei peatu järgmiseks 3 või 4 aastaks – see tähendab, kui sel ajal ei toimu revolutsiooni.

Ja mängutunne ROG telefon 2? Üsna erakordne. Iga disain, funktsioon, ergonoomika oli loodud selleks hetkeks ja ükski täna turul olev nutitelefon ei võimalda sellist rahulolu mängude mängimisel.

seda ROG telefon 2 kaasas mõned unikaalsed ja erilised omadused, mis mängides seda tunnet oluliselt suurendavad. Kõige silmatorkavam on AirTriggers, mis on rõhutundlik päästikunupp, mis asub osas, kus nimetissõrm asub horisontaalrežiimis. Nii on teil kogemus, mis sarnaneb mängupuldiga. Vastavalt ASUS / ROG, on uus põlvkond suurendanud latentsusaega, mis on tõusnud 20 ms-ni, mis suurendab võrgumängude täpsust, kus toimingud on hetkelisemad. Lisaks on neid nuppe võimalik konfigureerida iga konkreetse mängu jaoks.

AirTriggersi paat avaldab survet ja lisab mängu päästikpaadiAirTriggersi paat avaldab survet ja lisab mängu päästikpaadi

ROG ökosüsteem

A ASUS / ROG võtke kontseptsioon Mängija seadeja ROG telefon 2 seda üksi ei lastud. Ainult nutitelefoni karbis tuleb AeroActive II jahuti, lisaseadme, mille ühendate USB-C külgpordiga, mis töötab selle täiendava ventilaatorina ROG telefon 2 jahutati mängu käivitamisel. Ühendus on loodud väga lihtsalt ja see ei välista hasartmänge.

seda ROG Kunai mängupult juhtnupul, millel on kaks peamist funktsiooni: toimib nutitelefonide tavapärase juhtnupuna; või kinnitage ROG telefon 2 ole omamoodi Nintendo lüliti. Mängupadja saab ühendada Bluetoothi ​​või ka USB-C kaudu, sellel on kaheksatunnine aku ja laadimine toimub USB-C kaudu. Testimiseks saadud näidis ei sisalda seda lisavarustust.

ROG Phone 2 uue kontrolleri saab jagada omamoodi lülitiksROG Phone 2 uued juhtseadmed saab jagada mingiks lülitiks (reprodutseerimine: GeekCulture)

A ASUS ka arenev TwinView dokk II, mis on praktiliselt teine ​​ekraan mängu lisateabe kuvamiseks, vestluse vaatamiseks jne. Ekraani suurus on 6,6 tolli ja selle sama reageerimise aeg on 120Hz. Lisaks on teisesel ekraanil 5000 mAh aku ja 3,5 mm kõrvaklappide pesa.

Lisaseade lisab nutitelefonile teise ekraani, võimaldades näha vestlust ja muud teavetLisaseade lisab nutitelefonile teise ekraani, võimaldades vaadata vestlust ja muud teavet (reprodutseerimine: GeekCulture)

Tahad muuta ROG telefon 2 mängujaamas? seda Mobiiltelefoni dokk tee seda sinu eest. See võimaldab teil ühendada oma nutitelefoni 4K 60 Hz monitori, klaviatuuri ja hiirega, et mängida oma telefoni pealkirja (nt Tuli tasuta, Küberkütt, Call of Duty: mobiil)

Saate doki ühendada 4K monitori ning klaviatuuri ja hiiregaSaate doki ühendada 4K monitori ning klaviatuuri ja hiirega (Esita: GeekCulture)

Tasub meeles pidada, et seda lisavarustust pole Brasiilias veel saadaval, kuid nende rahvusvaheline leht on sinna saadetud.

Kaamera

Kaamera ROG telefon 2 sama, mille leidsite Zenfone 6, välja arvatud mängumoodul. St põhikaameral on andur Sony IMX586 Ava 48MP ja f / 1,8 ning teine ​​on 13MP ülise lainurga (125) ja f / 2,4 ava. Nad on võimelised salvestama videoid kiirusega 2160p kiirusel 30 / 60fps või 1080p kiirusel 240fps. Esiküljel on 24MP, f / 2.2 ava ja 1080p videosalvestus kiirusega 30 kaadrit sekundis.

Kui teie riistvara on konkurentidest parem, ei saa me fotograafiaseadmete kohta sama öelda ROG telefon 2. Kui tulemused on halvad, teeb see heades valgustingimustes häid fotosid, värvid kipuvad olema jahedamad ja vähem küllastunud, kuid lõpptulemus on väga meeldiv.

Tulemused on sarnased Zenfone 6-le esitatuga