Roidmi järgib Xiaomi strateegiat tolmuimejate turustamisel Portugalis

Ettevõte väidab, et viis kuud pärast tolmuimeja turule toomist Hiinas on sellest saanud teine ​​enimmüüdud toode. Sellele aitavad kaasa selle omadused, nimelt autonoomia, kaal ja tugevus.

Varustusel on liitiumpolümeerist sisseehitatud Samsungi 2500 Ah aku ja 74 W võimsus. Miguel Lopezi sõnul kestab tolmuimeja tavarežiimis 55 minutit ja turborežiimis 10 minutit.

“Turul on ka teisi tolmuimejaid, mis peavad vastu ka 40/50 minutit, kuid olge ettevaatlik, selle võimsus pole peaaegu 80 vatti, see on pool võimsust,” rõhutab ta, “Dyson V8 ja V10 mudelite tasemel”.

Ettevõte toob esile oma konkurentsivõimelise disaini, ergonoomilise kuju poolest, mille tipp kaalub 1,5 kilo ja kokku 2,5 kilo. Kujundused, mis pääsesid Saksamaal mitmele auhinnale, nagu Reddot Award ja iF Design.

John Wang ütles, et järgmise viie aasta jooksul keskendub Roidmi tolmuimejale ja soovib saada pihuimejate liidriks, konkureerides otse Dysoniga. 2019. aastal käivitatakse uued mudelid ja praegused tehnoloogilised arengud. Näiteks F8 Stormi mudel laadib akut traditsioonilise kaabli abil, kuid hilisemates versioonides tehakse see otseses kontaktis magnetalusega.

Tolmuimeja kasutab nutitelefonide jaoks ka rakendust (iOS ja Android), suhtleb Bluetoothi ​​kaudu, et kasutaja saaks jälgida „seadme aku olekut, filtri kestust ja mahtu ning valida kasutuse tugevuse. Samuti saate tutvuda kasutusjuhendiga, lahendada tavalisi probleeme ja seadistada isegi hoiatusi tolmuimeja tühjendamiseks ja puhastamiseks.

Roidmi F8 Storm on tippklassi tolmuimeja, mis jõuab turule umbes 500 euro eest.