ROM-i seadete varundamine: sĂĽsteemi seadete turvaline migreerimine

Kohandatud ROM-i kasutajad taastavad oma seadme sageli tehaseseadetele. Tänu Saksamaa foorumiliikme rakendusele AndroidPIT saate mõned süsteemi sätted pilve salvestada ja oma nutitelefonis igal ajal taastada. Ja see on mõne ROMi jaoks.

galaxy nexus modding schrauben teaser

© ANDROIDPIT

CyanogenMod, Paranoid Androidi kasutajad ja kolleegid. tea probleemi: Android ei tööta enam nii nagu varem ja lähtestamine on vajalik. Või on nad mõnda aega soovinud proovida mõnda muud AOSP-i perekonna ROM-i ja seadete kohandamine vastavalt nende enda vajadustele võtab mõnikord kauem aega kui uue ROM-i enda installimine. Saksamaa AndroidPIT foorumi liige Daniel Huber töötas selle pahanduse lõpetamiseks välja rakenduse.

romide seaded

Rakendus salvestab teie AOSP-sätted pilve ja taastab need hiljem. / © ANDROIDPIT

Sellel rakendusel on sama teenuse põhimõte nagu Varundamine 3.0. Kasum Varundatud ROM-i seaded on lisaks pilve toele. Nii saate jagada oma süsteemi sätteid erinevate teenuste vahel ja taastada mitmest allikast.

KĂĽsisime Daniel Huberilt tema motivatsiooni ja rakenduse funktsiooni kohta:

Olen raske ROM-i testija, kuid telefoni sätted iga kord pärast “vilkumist” kohandama ärritab mind alati.

Seda protsessi saab lihtsustada mõne rakendusega, näiteks Titanium Backup, kuid kasutajaliides tuleb alati ise konfigureerida.

Nii otsustasin selle rakenduse välja töötada. See sai alguse minu jaoks projektina, kuid mõne taotluse järel otsustasin liidese lihtsama vormi kujundada ja beetaversioonis avaldada.

See võimaldas lihtsal viisil seadeid ühelt ROM-ilt teisaldada ja protsess juhtus vigadeta (testisin seda mitu korda). Siiski on võimalik, et mõnda seadet pole üle kantud, sest CyanogenMod kasutab näiteks teatud funktsioonide jaoks muid lippe kui Paranoid Android.

Peale selle töötab rakendus probleemideta.

Parim uudis on see, et rakendus on tasuta ja nĂĽĂĽd saadaval portugali keeles.

Varundatud ROM-i seadedInstallige Google Playsse