contador gratis Saltar al contenido

Rõõmsaid pühi 2019: Google tähistab jõule Scribble | Internet

Rõõmsaid pühi 2019: Google tähistab jõule Scribble | Internet

Rõõmsaid pühi 2019 Google Doodlesi teema soovib kasutajatele häid jõule soovida. Sel aastal tegi otsimootor puhkuse tähistamiseks kaks animatsiooni. Esimest näidati esmaspäeval (23) verandal ja näidati Google'i sõna keskel kolme animeeritud küünalt, mis valgustasid ettevõtte logo roheliste lehtedega õrnas jõulukaunistuses.

LUGEGE: Google lõi jõulumängudega interaktiivse veebisaidi Vila do Papai Noel

See animatsioon ilmub personaalarvutite ja mobiiltelefonide otsimootori versioonis Brasiilias ja Lõuna-Ameerikas, Põhja-Ameerikas, mitmes Euroopa riigis, Okeaanias, lisaks Jaapanile, Filipiinidele ja Vietnamile. Ikoonil klikkides suunatakse kasutajad 2019. aasta õnnelike pühade otsingule.

Jõule tähistavaid logisid kuvatakse mitmes maailma riigis Foto: Reproduo / Google

Jõule tähistavaid logisid kuvatakse mitmes maailma riigis Foto: Reproduo / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Teises logis, mida näidatakse teisipäeval (24), jõululaupäeval, on Google'i sõnade keskel animeeritud lumepall. Objekti sees paistab, et jõuluvana lendab oma taevas oma hirves, hirve tõmmatud, teistsuguses animeeritud maastikus. Doodlesi ametlikus ajaveebis kuvab Google jõulusõnumi: "Ükskõik, kuidas otsustate tähistada, on aeg nautida puhkust aasta kaunimal ajal! Rõõmsaid pühi!"

Google kuvab 2019. aastal kaks jõulupilti Foto: Reproduo / Google

Google kuvab 2019. aastal kaks jõulupilti Foto: Reproduo / Google

Kritseldused on ajutised animatsioonid, mida Google kasutab teie logo asemel erilisteks või hoiatavateks kuupäevadeks. Viimastel aastatel tähistavad ka otsingumootorid jõule sel viisil. 2018. aastal ilmusid Papa ja Mame Noel puhkamiseks kiiktoolides, mida ümbritsevad sõna Google, hirved ja jõulupuu. 2017. aastal kasutab ettevõte erinevate lindude illustratsioone, mis tähistavad perena jõule.

Kõik, kes soovivad saata sõpradele, perele ja klientidele rõõmsat pühade sõnumit, saavad kasutada mitut veebisaiti ja rakendust. Näiteks Canva on hea valik Merry Christmas kaartide valmistamiseks. Sellel tööriistal on valmis mall, mida saab kohandada vastavalt kasutaja eelistustele.

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu