contador gratis Saltar al contenido

Royole esitleb nutikõlareid vidina ümbritseva ekraaniga

Royole esitleb nutikõlareid vidina ümbritseva ekraaniga

Hiina tootja Royole esitleb esimest nutikat kõlarit ekraanil, mis ümbritseb peaaegu kogu vidinat. See võimaldab teil saada mõlemast maailmast parimat: nutikad kõlarid on traditsioonilise silindrikujulised, omades samal ajal ekraani lisateabe kuvamiseks. Selle seadme nimi on Royole Mirage nutikõlar.

Uudised

Seadmel on ka kiire laadimine, jõudes 30 minutiga 50% -ni

Tavaliselt peavad nutikad kõlarid ekraani kandmiseks olema teistsuguse kujuga, nagu tahvelarvuti. juhtum selliste seadmete jaoks nagu Google Home Hub ja äsja väljakuulutatud Amazonase kajasaade 8.

Mirage'il on ekraan AMOLEERITUD 8-tolline, mis on täielikult painduv ja puutetundlik. Seda saab kasutada järgmise loo juurde liikumiseks või seadme helitugevuse reguleerimiseks. Lisaks kasutab Royole seadme ekraanil erinevaid taustapilte ja kuvasid.

Allikas: Royole

Nagu The Verge'i veebisait näitab, pole selge, millise kvaliteediga Royole tema seadmele rakendub. Ettevõttel pole sellel heliturul palju teadmisi, kuid tema sõnul on vidinal "täielikud draiverid" ja "passiivsed bassiradiaatorid".

Royole intelligentsed kõlarid on varustatud Amazoni toega Alexa toega intelligentsuse abil töötavate hääleabiassistentidega. Samuti on sellel kaks kaugvälja mikrofoni, et jäädvustada kasutaja hääl. Ettevõtte vidinal on ka 5MP kaamera, kuid ettevõte pole selgitanud, miks seda kaamerat kasutatakse. Kuid ettevõte rakendab kaamera käsitsi katmiseks füüsilisi lüliteid.

Allikas: Royole

Royole Mirage nutikõlar valmib 2020. aasta teises kvartalis (aprillist juunini). Asjade interneti vidin maksab rahvusvahelisel turul 899 USA dollarit (vahetus konverteerimisel 3647 dollarit).

Kasutage ka CES 2020, Teatas Royole nutitelefonist RoWrite 2. Seda saab siduda mobiilseadmete rakendusega, mis võimaldab kasutajatel oma märkmeid salvestada ja jagada. Ettevõtte lubadus on, et uue põlvkonna mudel on eelkäijast 40% kergem ja selle aku kestab kaheksa tundi.

Via kaudu: The Verge. (TagsToTranslate) ces 2020 (t) royole (t) mirage (t) royole mirage (t) smart mirage kõlar (t) nutikõlar (t) nutikõlar (t) vidin (t) audio (t) internetikaubad (t) kodustatud (t) portselan (t) eraldatud