Intsestivastane rakendus ja salajane vestlus: 5 rakendust kasutatakse ebaharilike funktsioonide jaoks. | Internet

Rumblr, Tubby, Pooper ja palju muid rakendusi, mida tegelikult kunagi polnud Rakendus

Rakendus pakub mitmesuguseid funktsioone, mis on kasulikud iga päev ja registreerivad vastavalt Androidile ja iPhone'ile (iOS) miljonid allalaadimised ametlikes Google Play ja App Store'is. Kuid mõned neist põhjustavad Internetis poleemikat, kuna neid pole kunagi olemas, nagu teada antud. Nii juhtus Rumblriga, mis on "kõvema stiili" platvorm, et panna keegi võitlema, või Tubby, mis peaks võimaldama meestel hinnata naise seksuaalset jõudlust. Samuti on Pooper, mis sobib ideaalselt omanikele, kes ei soovi oma koertelt mustust koguda.

Kasutajate segadust põhjustavad ka LIVR, kes vastutab purjus inimeste julgustamise eest, ja Peeple Yelp for Humans, mis lubab platvormi, kus kasutajad saavad sõpru, kolleege ja pereliikmeid järjestada. Seda võltsteenust juhivad mitmed veebisaidid ja mõnel neist rakendustest on tegelikult küberruumi meeleavaldusi, mõtteid või irooniat. Ebatavalistes või antiteesilistes ettepanekutes on ära kasutatud selle rakenduse ulatus, mida kunagi välja ei arendatud.

Seitse asja, mida ei tohiks Internetti postitada

1/6 Võltsrakendus tekitab Internetis oma funktsiooniga poleemikat. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Võltsrakendused põhjustavad Internetis selle funktsioonidega poleemikat. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Rumblr poleemika on kuulsus, kuna see õhutab vägivalda. Väidetavalt peavad huvirühmad registreerima ja valima muud platvormil registreeritud inimesed, kes võitlevad võitluses. Liides valikutega "Fight" ("Fight") ja "Pass" ("Jump") ning võimaluse kohtinguks, kui nad mõlemad tahavad veebipõhise tutvumisteenuse Tinder sarnast vaidlust. Pettused on saadaval Google'i ja Apple'i opsüsteemides.

2/6 "Kui kutsute mind võitlema, võite mulle helistada", on see Rumblri ettepanek Foto: Reproduo / Rumblr

"Kui kutsute mind võitlema, võite mulle helistada", on see Rumblri ettepanek Foto: Reproduo / Rumblr

Vägivaldsete kohtumiste hõlbustamiseks suurendab funktsioon "Avasta Rumblr" võimalusi näidata rohkem kasutaja läheduses asuvaid inimesi. Prank kajab tuntud saitidel nagu New York Daily News, Metro, The Daily Mirror, Vice ja The Independent, mis köidavad isegi avalikkuse tähelepanu. Pärast korralikku käivitamist kinnitas nalja eest vastutav ettevõte, et see oli vaid turundusstrateegia.

Tubby kavatses kritiseerida inimeste vastuväiteid ja seda tehti platvormi käivitamiseks kavandatud päeval selgesõnaliselt selgeks. Selle algatuse eesmärk on protesteerida Lulu rakenduse vastu, mille ülesanne on meeste kohta naiste registrite registreerimine. Sel ajal olid kriteeriumiteks huumor, välimus ja esimene suudlus, lisaks hashtagidele muude aspektide kirjeldamiseks.

3/6 Naiste seksuaalse jõudluse taseme hindamine on Tubbis rekordiline Foto: Reproduction / Luciana Maline

Naiste seksuaalse jõudluse taseme hindamisel on märkuses Tubby Foto: Reproduction / Luciana Maline

Tubby peaks olema kasulik naiste soorituste anonüümseks hindamiseks. Teenuse Google Play saabumise kuupäeval kuvatakse avaldus korea keeles. Pealdisesse ilmub teade: "Inimesed ei ole suhte objekt ja intiimsust ei saa suhtega nii halvasti väljendada". Praegu ei paku Lulu enam meeste hindamissüsteemi.

Pooperi süsteem on omamoodi Uberi koera väljaheidete puhastamine, kuna platvorm tagab süsteemi, kus on võimalik koera vajaduste kogumiseks rentida või rentida. Kunstiline projekt on nali, et hukka mõista inimeste kinnisideed teenuserakenduste osas. Ettepanek jõuab isegi äriinvestoriteni, kes, nagu mõned inimesed, on huvitatud fiktiivsetest algatustest.

4-st Pooperi disain ja visuaalne graafika köidavad avalikkuse tähelepanu. Foto: Divulgao / Pooper

Pooperi disain ja visuaalne graafika köidavad avalikkuse tähelepanu. Foto: Divulgao / Pooper

Väidetavalt laekus avaldus sadu registreerimisi nii värbamisest huvitatud inimeste kui ka kollektsionääride poolt. Loojad Ben Becker ja Elliot Glass arutasid päevi projektide üle, mis parodeerisid tehnoloogilisi uuendusi ja mängisid lahendusi probleemidele, mida alguses polnud. Ühes Pooperi kampaanias kasutatavast püügifraasist on järgmine: "Kas olete väsinud oma koera kaabu korjamast? Nüüd on selleks rakendus". Interneti usaldusväärsuse kahtluse alla seadmine on ka üks põhjus, miks mõlemad vastutavad loo eest.

Turunduskampaaniad suudavad avalikkust veenda LIVRi eelistes. Põhifunktsioon lubab analĂĽĂĽsida purjus inimese alkoholisisaldust ja hiljem, alles pärast pohmeluse kinnitamist, lubada sotsiaalsete võrgustike kasutamist. Kasutaja alkoholisisalduse tuvastamiseks seade, mis tuleks ĂĽhendada mobiiltelefoniga. Huviliste eeliste hulgas on võimalus mängida "Tõde või julge" – mängu, mis teadaolevalt uurib osalejate elus intiimseid probleeme.

5/6 LIVR-i rakendus võimaldab juurdepääsu sotsiaalvõrgustikele, kui alkomeetri test on positiivne. Foto: Divulgao / LIVR

LIVR-i rakendus võimaldab juurdepääsu sotsiaalvõrgustikele, kui alkomeetri test on positiivne. Foto: Divulgao / LIVR

Tõde selgub siis, kui mobiiltelefoniga ühenduse loomise tugi ei ole nii odav kui avaldatud hind 5 USA dollarit (otseses konverteerimises umbes 19,31 RL). Seda seetõttu, et objekte on keeruline toota. Lisaks on Avery Platzi süsteemi peamine programmeerija tegelikult koomiku Matt Mayeri väljamõeldud nimi.

Hüpete loend sisaldab ka rakendust Peeple Yelp inimestele. Veebikasutajad avastasid pettuse ja pahameele põhjuseks on asjaolu, et rakenduste kasutajad saavad seda hinnata, kommenteerides ja hinnates inimesi, kelle juures nad elavad. Mõned juhtnöörid, näiteks teenuse kiire areng 90 päeva jooksul ja rakenduse mainimata jätmine intervjuus looja Julia Codrayga, tugevdavad kuulujuttu naljaks.

6 / 6Avalduses kommentaarid ja hinnetega inimeste hinnangud põhjustavad USA-s kriitikat Foto: Divulgao / Yelp inimestele

Hinnetega inimeste kommentaaride ja hinnangute taotlemine põhjustab USA-s kriitikat Foto: Divulgao / Yelp inimestele

Mõju platvormi saabumisele veelgi paremaks muutmiseks peaks rakenduse Twitteri kontol see olema, profiili loomise kuupäev on 1. aprill, mida nimetatakse aprilli narripäevaks. Pärast kuulsuse saavutamist, eriti Ameerika Ühendriikides, vabastati tarkvara viis kuud pärast kokkulepitud kuupäeva, kuid see oli avalikustatud kirjelduse osas hästi sõnastatud.

Mis on sotsiaalmeedia suurim oht? Uurige seda TechTudo foorumist.

Kuidas kasutada sotsiaalset võrgustikku Vero, mis soovib Instagrammi kustutada

Kuidas kasutada sotsiaalset võrgustikku Vero, mis soovib Instagrammi kustutada