[Rumor] Selgus Nintendo Switchi jõujaam

Kuulujutt näib kinnitavat Nintendo Switchi tegelikku graafilist jõudu. See ei ole tugevam kui praegune põlvkond, kuid kas see on halb?

Kuna Nintendo Switch selle kohta on avalikkusele vähe teada antud. Ametlikult teame, et see saab olema moodulkonsool mahtuvuslik puutetundlik ekraan aastal 6,2 tolli ja HD-eraldusvõime (1280 × 720) ja tähistab kasseti tagastamist lauakonsooli.

Me juba edeneme seda Lüliti ei oma sama tulejõudu kui praegustel konsoolidel (PS4 ja Xbox One) ja mõned lekkinud tehnilised näitajad võivad olla näidanud konsoolide tegelikke graafikavõimalusi Nintendo.

Informatsiooni kohaselt kasutab konsool kiibi muudetud versiooni Tegra X1, anna Nvidia. See kiip kasutab Maxwelli arhitektuuri, mis täiendab eelmise põlvkonna videokaarte, näiteks GTX 980, ja sellest on möödas ettevõtte uusim videokaardi arhitektuur: Pascal, mis on näiteks GTX 1080-s.

Eurogameri veebisaidi aruande kohaselt on konsooli toimivus erinev, kui see on konsoolirežiimis (ühendatud dokiga) ja kui see on kaasaskantavas režiimis. Lüliti graafikaprotsessor (graafikaprotsessor) töötab lahtiühendamisel sagedusel 307,2 MHz dokk ja ühendatuna võib töötada kiirusel 768MHz.

Ka aruande kohaselt töötab konsooli protsessor tingimustes 1020 MHz ja RAM-mälu 1331 või 1600 MHz sõltuvalt olukorrast.

Kas Nintendo Switch läheb seetõttu halvaks?

Ainuüksi sellest teabest piisab selle teadmiseks Nintendo see ei saa olla tugevam kui juba turul olevad konsoolid. Kuid nende jaoks, kes arvavad, et see on kohutav, pidage meeles, et Big N on alati olnud graafiku kvaliteedi üksuses konkurentide „tagasiminek“ ja see pole ettevõtte jaoks kunagi probleem olnud.

Et saada aimu sellest, millest ma räägin, Nintendo Wii, mis konkureerib Xbox 360 ja Playstation 3, Kas oma põlvkonna mĂĽĂĽgijuht 101,44 miljonit mĂĽĂĽdud ĂĽhikuid isegi “madalamal graafikul”. Selle järeltulija Wii U, pole lahingus eriti edukas Xbox One ja PS4 ja Switchi ĂĽlesandeks on taas taastada Big N positsioon mĂĽĂĽgi tipus.

Pean seda alguses ütlema Nintendo Switch läheb juba väga hästi. Tema moodulipakkumine võeti väga hästi vastu ja uudised, et ta juhib mängu Nintendo kuubimäng Parem polekski olnud. Sa võid mängida Super Smash Bros. Võitlus või Metroid Prime kõikjal, välja arvatud uued mängud super Mario ja Zelda legend.

Anna mulle andeks Sony ja Microsoft, kuid ĂĽkski graafika pole olulisem kui oskus mängida super Mario kus iganes ma olen, vaata lihtsalt edu Super Mario jooks et näha, millest ma räägin …

SEE Nintendo Switch see oleks tohutu edu, kuna me kõik teame, et Suur N müüb nostalgiat viisil, mida teab ainult tema. Loodan, et kuulujutud hinna kohta vastavad tõele, sest ma ei jõua ära oodata, millal oma oma saan.

Allikas: extremeetech