Russo kaebab Apple’i homoks tegemise eest kohtusse [atualizado]

Uskuge mind, kui soovite (ja ma ei sĂĽĂĽdistaks teid, kui te seda ei teeks), kuid venelane esitas Apple’i vastu moraalse kahju eest hagi, väites, et iOS-i rakendus “on teinud sellest gei”, vahendab uudisteagentuur AFP (via Telegraaf). Lõppude lõpuks kehtib ikka kõnekäänd: teine ​​päev, teine ​​protsess.

Kui sĂĽĂĽdistus ise on absurdne, on selle taga olevad põhjused veelgi hullemad: kohtuasja järgi tuvastatakse mees kui D. Razumilov, tellib iOS-i rakenduse kaudu määratlemata koguse Bitcoini, kuid krĂĽptoraha eest aktsepteerib summa “GayCoins”. Ăślekandega saadetud märkus ĂĽtles: “Ă„rge otsustage enne, kui proovite.” Varem öeldud kui tehtud.

Tegelikult ma mõtlesin, et kuidas ma saan midagi hinnata isegi proovimata? Otsustasin proovida homoaffektiivset suhet. Nüüd on mul sõbranna ja ma ei tea, kuidas seda vanematele selgitada. Minu elu on muutunud halvemaks ja ei saa enam kunagi normaalseks.

Täpsemalt sĂĽĂĽdistas ta Apple’i selle “homoseksuaalsuse poole surumises”:

Apple ajas mind manipuleerimise teel homoseksuaalsusse. See muutus põhjustas mulle moraalset ja vaimset kahju.

Lisaks heale kaitsele ĂĽtles noorte advokaat Sapizhat Gusnieva AFP-le, et juhtum on “tõsine” ja et tema klient on “hirmul” (mõelge siis oma tĂĽdruksõbrale). Kuigi krĂĽptoraha ostetakse kolmandate osapoolte rakenduste kaudu, ĂĽtles Gusnieva, et Apple on “vastutav tema poes levitatavate rakenduste eest”.

“Moraalseks lagunemiseks” vajas Razumilov 1 miljon rubla (umbes R $ 63k), mis paneb meid kĂĽsima, kas protsessi tegelik motivatsioon ei pruugi olla meeleheitlik Apple’i pakendis olevate miljardite muutuste osas.

Eeldatakse, et Venemaa kohtud arutavad juhtumit selle kuu lõpus. See olukord on veelgi ebatavalisem, kuna Venemaa valitsusel on ranged seadused, mis vetostavad igasuguseid homoseksuaalseid demonstratsioone, sealhulgas seda, mida nad nimetavad “homopropagandaks”. Apple on omalt poolt avalikult kaasav ettevõte ja on varem kritiseerinud homofoobia juhtumeid Venemaal.

AppleInsideri kaudu

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 17. oktoober 2019, kell 10:58

Vastavalt AFP (läbi Indoneesia), Loobus Venemaa protsessist. Pärast seda, kui esimene kohtuprotsess toimus kinniste uste taga ja milles kaebuse esitajat ei olnud, teatas advokaat, et tema klient võtab kaebuse tagasi meedia huvidest lähtuvalt.

“Me järeldame, et juhtum on vaja lõpetada, sest järgmine kohtuprotsess on avalik ja teie isikuandmed avaldatakse,” ĂĽtles advokaat. AFP.