Rüütlid ja järsud portaalid juhivad jaanuari PS Plus pakkumist

Talveks prognoositava külmaga toimetulekuks pakub Ubisoft välja Steepi, mis on põnev ekstreemspordi simulaator lumel, näiteks lumelauasõit, suusatamine või hüpped vabalangemisel kivide alt purilennukite või paraplaanide ülikondade kaudu. Mängijatel on realistliku ulatusega mägesid, et neid üksi või koos sõpradega uurida ja otsida parimaid eputamiseks mõeldud kohti. See mäng, mis sisaldab Alaska värskendust, on 2019. aasta esimese kuu üks programmi Plus auhindadest.

Teine teenuses saadaval olev mäng on Portal Knights, keskaegsest fantaasiakeskkonnast inspireeritud RPG, mis paneb mängijad portaali kaudu mitmemõõtmelisele seiklusele. Sõltumata sellest, kas mängitakse üksinda või tehakse koostööd sõpradega, peavad mängijad looma relvad erinevate vaenlaste kõrvaldamiseks. Stsenaariumi omavahel ühendatud asukohad genereeritakse juhuslikult, pikendades seikluse elu.

Kolmas pakutav mäng on DogChild, esimene PlayStation Talent Award auhinna võitja Hispaanias. Selles tiitlis kontrollite noort Tarpakat, keda saadab tema koer Tarao. Koos uurivad nad oma vanemate kadumist, kasutades nende erioskusi.

Mäng on saadaval 3. jaanuarist 5. veebruarini.