Ryzeni protsessorite AMD-SFH draiver on taas ootele pandud

Kiirendusmõõturi ja güroskoobi anduritega varustatud AMD Ryzeni protsessoritega sülearvutikasutajad ootavad Fusion Hub Sensori juurutamist Linuxi kernelisse, draiverisse, kes vastutab nende andurite töö eest Linuxi distributsioonides.

Mis on termotuumasĂĽnteesi anduri jaotur?

Nagu me oleme arutanud veel üks artikkelSensor Fusion Hub on juht, kes vastutab anduri töötamise eest AMD riistvaraga varustatud masinates. See draiveri juurutamine pidi toimuma Linuxi kerneli versiooni 4.9 ajal, samal ajal kui rakendati Intel Sensor Hub, mis on samaväärne draiver Inteli protsessoritega masinatele.

Alles selle aasta jaanuaris (2020) vabastas AMD draiveri lõpuks ning loodetakse, et juurutamine viiakse lõpule Linuxi kerneli versiooniga 5.6. Varsti pärast seda muudeti seda prognoosi nii, et see avaldataks ainult Linuxi versiooni 5.7 kasutajatele ja nüüd lükatakse see väljalaske prognoos uuesti edasi.

Uuesti edasi lĂĽkatud …

Sensor Fusion Hubi Linuxi kerneliga integreerimise eest vastutava arendaja Andy Ševtšenko aruande kohaselt võtab lähtekoodis hiljuti avastatud probleemide lahendamine mõnda aega, mis muudab Sensor Fusion Hubi integreerimise võimatuks Linuxi tuum. endiselt versioonis 5.7. Hinnanguliselt on see, et töö võib Linuxi kerneli versiooni 5.8 väljaandmise ajaks õigeaegselt lõppeda.

Hea külg on see, et arendajad töötavad kõvasti selle nimel, et funktsionaalsust esitataks võimalikult väheste vigadega, kuid kahjuks ei tule midagi ilma hinnata ning selle anduriga sülearvutite omanikud peavad Linuxis selle funktsiooni nautimiseks siiski veidi aega ootama.

Kas teile meeldib Linux ja tehnoloogia? Kas teil on küsimus või probleem, mida te ei suuda lahendada? Liituge foorumis meie kogukonnaga Diolinux Plus!

See on kõik, kõik! ?