contador gratis Saltar al contenido

S λ P-Ø: see on SAPO TEK nimi, kui Elon Musk on valinud – Site täna

S λ P-Ø: see on SAPO TEK nimi, kui Elon Musk on valinud - Site täna

X A-12 on Elon Muski ja laulja Grimesi poolt esimese lapse jaoks valitud nimi. Kõik on lahti seletatud säutsuga, mis näitab, et enamat kui tähekombinatsioon on lühend või valem, mida ühendavad mõned erielemendid.

Nagu arvata võis, oli postituses tuhandeid kommentaare ja jagamisi, eX A-12 sai kiiresti Twitteris üheks populaarsemaks teemaks, palju meeme oli segatud.

Kuid see on normaalne, et mäng ei lõpe siin ja juba on olemas veebigeneraator, kus saate proovida oma nime või kellegi teise nime muuta. Elon Muski nimegeneraatori lõi Silicon Valleys elav Richard Reis, kes on saidi sitemostrecomendedbooks.com üks asutajatest.

"Üks mu sõber" pikutas "oma nime eile Slackil. See oli lõbus ja jagasime head naeru. Ja sellepärast ma mõtlesingi … Millised on reeglid, kui ma tahan suvalist nime" pikendada "? Milline täht on number, ligatuur ( tüpograafia) või isegi (miks mitte) kreeka sümbolid? "kirjeldab ärimees, kellel on ka Portugali nimi, kuna ta on pärit Brasiilia emast ja Angoola isast.

Selle idee tulemus oli "Elon Muski nimegeneraator", mille ta ehitas vaid ühel pärastlõunal koos Cybertrucki kujundusega ja rakendas Netlify'is. Tehnoloogiakogukonna vastust ei oodatud kaua ning tema algatused olid hästi teada, mis aitas reklaamida Richard Reisi põhiprojekti.