S20 Ultra eksklusiivsed uued omadused

S20 Ultra eksklusiivsed uued omadused

Ruumi suum: S20 Ultra eksklusiivsed uued funktsioonid

Samsungi esimese iga-aastase Unpacki üritusega, mis toimub täna, saabuvad uued Galaxy S20, S20 Plus ja S20 Ultra. Lisaks S20 rivistuses olevatele nutitelefonidele on kohal ka Galaxy Z Flip ja Galaxy Buds Plus.

Kuid see, mis tähelepanu köidab, on uue Galaxy S20 kaameraga kaasasolev tehnoloogia ja funktsioonid. Funktsioon, mida seni tähistati ainult Galaxy S20 Ultra, on saadaval ka teistes seadmetes.

Lisaks suure eraldusvõimega fotodele ja videosalvestusvõimalustele 8K juures on funktsioonid, mis köidavad kõige rohkem Space Zoomi tähelepanu. Ruumi suum pakub kasutajatele fotode tegemisel erakordset võimalust suumida.

Samsungi pressiteates paljastab tsitaat mõistatuse, vt:

Galaxy S20 kosmoseuumi tehnoloogia abil saate ka siis, kui olete eemal, suumida. Kasutage Galaxy S20 ja S20 + kuni 30x suumi koos Space Zoomiga, meie AI-põhise supersuumiga või kuni 100x kosmosesuumiga, S20 Ultra 10x hübriidse optilise suumiga.

Jah, jah, meil on kogu S20 rea jaoks ressursse, olenemata mudelist. S20 Ultra puhul läheneme suuremale ulatusele. Lisaks mõistame, et kaameratarkvara tagab sujuvama ülemineku kaamerate vahel, sama hea kui Apple'i uus iPhone.

Erinevus selgete piltide vahel. 100-kordse suumimisega on üksikasjalikult märkimisväärselt kahju.Erinevus selgete piltide vahel. Esitluse ajal tehtud piltide põhjal on 100-kordse suumimisega palju kahju.

Sõltumata sellest, 30x suum S20 ja S20 + mudelitel näeb hea välja. Samuti tuleks meeles pidada, et 30-kordse suumimisega saavutatud eraldusvõime annab selgemaid tulemusi kui 100-kordse suumiga, mis esitluse ajal näidatakse andvat vähe detaile ja teravust.

Me ei tea endiselt, kas 108-megapiksline kaamera on nĂĽĂĽdsest Mi Note 10 abil paremaks muutunud. Xiaomi seadmetes kaotavad selle reĹľiimi kasutamisel HDR, stabiliseerimine ja muud fotot parandavad funktsioonid ĂĽldiselt.

Kuidas selle pildistusreĹľiimi kohta uut teavet oodata. Muide, teadmine, et meil on uus Galaxy S20 liin, mis tekitab teravaid pilte kuni 30-kordse suumiga, paneb mind uute seadmete katsetamise veelgi suuremaks mureks.

Soovitame lugeda: