Kuidas teha vilkuva efektiga vedurit | Sotsiaalmeedia

'Saada oma vedur': näpunäited mobiilse videoredaktori kasutamiseks | Muutke ja tehke

„Saada vedur teile” on Androidi populaarsete videoredaktorite kasutajate seas levinud fraas, mis on saadaval Play poes, ja iPhone'i (iOS) kasutajate jaoks App Store'is. Mõned lihtsad toimingud muudavad platvormil tehtud klipid huvitavamaks, et saada uusi jälgijaid. Üks viis uute sõprade leidmiseks on profiilide levitamine teistes sotsiaalsetes võrkudes, näiteks Twitter, Instagram ja Facebook. Samuti on kontot võimalik värskendada Locomotiivi huvitavate subtiitritega, kasutada videos parimat muusikat ja parandada klipi ekspordi probleem, et seda teistele platvormidele levitada.

LUGEGE: Kuulsuste videotega postitamine tekitas Internetis poleemikat

Järgnev on loetelu, mille koostas TechTudo koos näpunäidetega veduri kasutamiseks, probleemide lahendamiseks ja platvormil rohkem jälgijaid saamiseks. See rakendus on noorte seas edukas, levitades Internetis profiiliklippide jaoks faile, mis ühendavad isiklikke fotosid ja kuulsat muusikat.

"Saatke oma Lomot": teadke, mis Lomot on, ja vaadake fotol enim kasutatud laule: Rodrigo Fernandes / TechTudo rakendus

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Veduri profiili jagatakse laialdaselt teistes tuntud sotsiaalsetes võrgustikes, näiteks Twitteris, Instagramis ja Facebookis, kuna see on strateegiline viis saada rohkem sõpru. Kasutajad paljastavad oma videod ja profiilid selliste sõnumitega nagu "saatke oma vedur" rühmadesse ja räsimärkidesse, mis puutuvad kokku platvormiga, nt #lomotive või #lomotivebrasil.

Instagramis on väga tavaline, et leiad voogudest või lugude lugudest koos videotega Vedurilt. Enamikega kaasnevad sellised hashtagid nagu #lomotive, #lomotivebrasil ja muud variatsioonid, mis on filtriteks teistele kasutajatele klippide leidmiseks. Kui kasutate oma videos videosilte, saate teistel inimestel teie klipid leida ja teie profiil meeldib.

Twitteris hashtag #lomotive Seda kasutatakse laialdaselt ka videote levitamiseks ja see võib aidata kasutajatel leida huvitavaid profiile. Proovige oma Vedur siltidega avaldada, et saada nähtavust ja muuta teie klipid inimestele meeldivaks.

Facebookis keskenduvad mitmed avatud ja suletud rühmad meeldimiste vahetamisele Lomotoobi kasutajate vahel. Selles kogukonnas osalemine võib parandada teie võrku ja saada rohkem inimesi teie profiili leidma.

Kui te ei saa oma videot alla laadida, on failil roheline ekraan või ei saa seda teistesse sotsiaalsetesse võrkudesse eksportida, kontrollige, kas rakendus on uusim Vedur.

Kuidas värskendada Vedurit Androidis

Menüü avamiseks avage Google Play pood ja puudutage kolme horisontaalset joont. Niisiis, avage "Minu rakendused ja mängud". Kui Locator aegub, koputage nuppu "Värskenda". Kui rakendust pole värskendusloendis, tähendab see, et see juba kasutab uusimat versiooni.

Uuendage rakendust Android Photos: Reproduo / Rodrigo FernandesUuendage rakendust Android Photos: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Uuendage rakendust Android Photos: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kuidas värskendada vedurit iPhone'is

Profiili avamiseks avage App Store ja koputage avatari. Vaadake ekraanil rakendusi, mida tuleb värskendada. Kui Locator aegub, koputage nuppu "Värskenda". Kui rakendust pole värskendusloendis, tähendab see, et see juba kasutab uusimat versiooni.

Rakenduse värskendamine iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesRakenduse värskendamine iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Rakenduse värskendamine iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kui probleem püsib, avage veduri tugiteenuse kõne, avage rakenduses oma profiil ja seejärel "Seaded" ja lõpuks "E-posti teel toetamine". Esitage aruandes oma isikut tõendav dokument ja probleemi lühikirjeldus.

Vedurivigadest saab teatada e-posti teel Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesVedurivigadest saab teatada e-posti teel Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Vedurivigadest saab teatada e-posti teel Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kõigile Veduris avaldatud videotele võivad olla lisatud subtiitrid, mis täiendavad klipipilti. Subtiitrite loovamaks muutmiseks on mõned tasuta rakendused kasulikud, et leida fraas, mis võib inspireerida Veduri subtiitreid ja muuta postituse täielikumaks.

Veduri fraasivõimalusi pakkuvate tasuta rakenduste hulgas on fraasid Fotode ja oleku jaoks, Fotode tekst ja olek ning Fraasid ja olek, mis pakuvad mitmesuguste teemadega lühikese efektiga tekste ja fraase väljaannetes kasutamiseks, näiteks " peegelfotod "," üksi fotod "ja" fotod sõpradega ". Ärge unustage märkida teksti järele hashtagi.

Valmis fraasirakendus võib aidata Photo Locomotive'i teksti luua: Reproduo / Rodrigo FernandesValmis fraasirakendus võib aidata Photo Locomotive'i teksti luua: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Valmis fraasirakendus võib aidata Photo Locomotive'i teksti luua: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Heliriba on Veduri videote tegemisel väga oluline element. Seetõttu pean taustmuusika valimisel olema ettevaatlik. Rakendusel endal on raamatukogu lauludega, mida Vedur kasutab kõige enam nii riiklike kui ka rahvusvaheliste hittide seas, lisaks lugude eraldamiseks kategooriate kaupa, näiteks "Armastus", "Hip Hop" ja "Instrumental". Ühes jaotises on ainult Brasiilia muusika, suurte nimedega funk ja kantrimuusika, rütmi kasutatakse laialdaselt videotes.

Vedur võimaldab teil kasutada sõprade videote muusikat nende enda toodangus. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesVedur võimaldab teil kasutada sõprade videote muusikat nende enda toodangus. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Vedur võimaldab teil kasutada sõprade videote muusikat nende enda toodangus. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Teine võimalus on kasutada Veduri muusikat teistelt kasutajatelt. Sõbra väljaandes esitatava heli jäädvustamiseks puudutage lihtsalt pala nime, mis kuvatakse otse postituse pealkirja all. Rakendus ise soovitab teil lugu oma uues videos kasutada.

Kuidas WhatsApi olekut Vigo videorakendusega luua

Kuidas WhatsApi olekut Vigo videorakendusega luua