Saadaval on ka macOS Mojave 10.14 esimene avalik beetaversioon!
PRIJAVE

Saadaval on ka macOS Mojave 10.14 esimene avalik beetaversioon!

Esimene avalik beetaversioon iOS 12 ja tvOS 12 tehti eile kättesaadavaks ja mingil põhjusel otsustas Apple vabastamise tagada macOS Mojave 10.14. Kuid täna ta lahkus. Kõik, kes soovivad, saavad juba siseneda tarkvaraprogrammi Apple Beta ja järgida juhiseid Ma uue töölaua opsüsteemi testimiseks.

Seda meenutades watchOS 5 Ainus sĂĽsteem, mida Ma ei vabasta, on tarkvaraprogrammis Apple Beta, nii et "tavalised" kasutajad peavad istuma ja ootama, et kelladelt uudiseid saada.

Nagu alati, tuleb märkida, et uus opsüsteem käivitatakse meie kevadel (sügisel põhjapoolkeral), nii et meil on veel mõni kuu testimist ees, kuni kõik on väga ümmargused ja laiema avalikkuse jaoks valmis. Kuid üksmeelel on üllataval kombel, et süsteem on piisavalt ümmargune versiooni jaoks, millel on veel pikk tee minna.

Kui soovite testida, tehke siiski kõike omal vastutusel ja kogu teave ning samm-sammulised juhised süsteemi testimiseks on saadaval Apple Beta tarkvaraprogrammi lehel. Nagu tavaliselt, on idee aidata ettevõtteid, pakkudes teavet toimivuse ja võimalike vigade kohta.

Neile, kes meie leviala ei jälgi, on see MOSQUE 10.14 kuulutuse postitamine; oleme avaldanud ka pildigalerii koos uute OS-i uudistega, kontrollige kindlasti!