Saage videotöötluse “meistriks” ja uurige eriefekte

Kas peate videoid redigeerima ja teil pole arvutit? KineMasteri tööriista abil ei pea te muretsema. Rakenduse erinevad funktsioonid võimaldavad teil selle probleemi lahendada nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

Ajakirjanike, õpetajate, vlogijate ja turundajate kasutuses olev rakendus võimaldab redigeerida mitut kihti videot ja pilte ning saab rakendada eriefekte ja teksti. KineMasteris on võimalik ka taustamuusika lisamine, heli muutmine ja heliefektidega riskimine.

Selleks võite tugineda “poodile”, kust saate alla laadida selliseid elemente nagu muusika, graafika ja fondid, rakenduses, millel on ka lihtsamad redigeerimisfunktsioonid video lõikamiseks või muutmiseks või selle kiiruse reguleerimiseks aegumise või aegluubis. Kui töö on tehtud, saate video 4K-s eksportida ja jagada erinevatel platvormidel nagu YouTube, Facebook ja Dropbox.

Rakendus on tasuta, kuid kui valite lisatasu tellimuse, on teil mitmeid eeliseid, näiteks vesimärgi eemaldamine ja juurdepääs kõigile redigeerimisvahenditele. KineMaster on saadaval Google PlayStore’is ja App Store’is.