contador gratis Saltar al contenido

Saate allahindlusi Zynga mängude tegelike ostude eest

Saate allahindlusi Zynga mängude tegelike ostude eest

Zynga on teatanud partnerlusest American Expressiga ja pakub ettemakstud deebetkaarti, mida kasutajad saavad kasutada virtuaalse preemia saamiseks. Seltskonnamängude ja krediitkaardiettevõtete tootjad ennustavad endiselt, et tulevikus saavad nad laiendada pakkumisi ja muuta Zynga mängude kasutajate aktiivsus tegelike ostude allahindlusteks. Nii et olete juba Farmville'i põllumees?

Sel nädalal saavad kõik, kellel on American Expressi kaart ja kes ostavad rohkem kui 25 dollarit, Farm Cash – valuuta, mida kasutatakse FarmVille'is kaupade ostmiseks. Zynga sõnul jõuab tegevus lähikuudel ka mängudesse CastleVille ja CityVille.

Jah, on selge, et selle partnerlusega püüti leevendada kriisi, mida Zynga kogeb, kuna ettevõtte populaarseimate mängude kasutajate arv on vähenenud. Kõige olulisemad uudised tuli aga American Expressi ärikasvu grupi presidendilt Daniel Schulmanilt, kes ütles, et tulevikus (loodame, et see on väga lähedal) laiendatakse seda programmi nii, et Zynga mängu kasutajad saavad allahindlust reaalsete ostude eest teie tegevuse eest ettevõtte mängus .

Kas see tagastab Zynga Interneti-ettevõtte hinnale?

Pilt: paljundamine

Allikas: riigiblogi

. (tagsToTranslate) Zynga (t) American Expressi (t) ettemakstud deebetkaart (t) FarmVille'i rakendus (t)