Saate teada rakendusest, mis teeb spetsiaalselt pimedas keskkonnas fotosid iPhone'i »iPhone'i ajaveebi kaudu

Saate teada rakendusest, mis teeb spetsiaalselt pimedas keskkonnas fotosid iPhone'i »iPhone'i ajaveebi kaudu

Iga uus iPhoneApple uuendab seadme kaamerat, lubades ilusat edasiminekut. Kuid asjaolu, et isegi täna (ja kirjutame selle teksti enne iPhone 2019 esitlust) pole seade halvasti valgustatud keskkonnas suutnud teha erakorralisi fotosid.

Google on oma Pixel 3 mobiiltelefonile juurutanud tarkvaralahenduse Night Sight, mis kasutab algoritme ja masinõpe rakendada tumedate piltide jaoks. Tulemused on muljetavaldavad ja tarkvara osas pakub Apple varem või hiljem tõenäoliselt midagi sarnast.

Ehkki Apple ei võta seda tehnikat omaks, on arvukalt rakendusi, mis seda teevad: nad rakendavad tumedatel piltidel algoritme, et see oleks selge, ilma definitsiooni kaotamata. Ja testisime teatud rakendusi, mis tegid meile vastupanuta: nime NeuralCam.See rakendus on spetsialiseerunud fotode tegemisele iPhone'iga väga pimedas keskkonnas, kus seadme originaalkaamera ei suuda rahuldavalt pilte teha.

Vaadake, mida see rakendus saab teha pimedas tehtud lihtsate fotode abil:

Mida rakendus teeb: see teeb mitu fotot järjest, erinevate säritustega, ja lõppkokkuvõttes saadakse kordumatu pilt, mis näeb välja palju heledam.

Kuna lõpptulemuse kogumiseks sõltub see pildi variatsioonidest midagi, ei saa salvestatud fotosid teha ega valgustust rakendada: fotod tuleb teha kohapeal rakendusega.

Te ei pea statiivi kasutama, kuid peaksite proovima pildistamisel vähemalt 5 sekundit paigal püsida. aeg, mis kulub rakendusel kogu võimaliku teabe kogumiseks keskkonnast ja valgustuse arvutamiseks piksleid vahetamata või filtreid liialdamata.

See võimaldab pildil pisut fookusest väljas olla, kui liigutate pildistamise ajal liiga palju. Seetõttu on alati oluline kontrollida pildi üksikasju kohe pärast selle tegemist, et vajadusel fotot korrata.

Vaadake allolevat videot, kus on näidatud 4 originaalvariandiga tehtud fotovariatsiooni, kaks muud rakendust ja palju muud NeuralCam. Saame kontrollida, kas tulemused on õiged.

seda NeuralCam tasuline ja selle saab selle lingi kaudu alla laadida. See töötab iPhone 6-st, kuid nõuab versioonist 12 iOS-i.

Kui Apple võtab selle funktsiooni tulevikus kasutusele mitmes iPhone'is, piirdub see tõenäoliselt teatud riistvaraga (kuigi see on tarkvarafunktsioon). Kui see on probleem ja te ei soovi iPhone'i lihtsalt sellepärast asendada, on teil nüüd alternatiiv.