Saatus: kõigi aegade kalleim videomäng

Saatus: kõigi aegade kalleim videomäng

Mänge on palju, kuid selliseid on vähe. Ainult eelarve piires seab Destiny ennast otse ĂĽlejäänud pealkirjast. On neid, kes nimetavad seda kõigi aegade kõige kallimaks tootmiseks, maksumusega umbes 500 miljonit dollarit – millest suurem osa on investeeritud spetsiaalsetesse serveritesse ja turundusse.

Mängu töötab välja sama stuudio Bungie, kes lõi Halo sarja, ja selle avaldab Activision, kes vastutab Call of Duty frantsiisi eest. Suured numbrid, suured nimed … tundub, et kõik suurepärase stardi nõuded on täidetud.

Kuid seal on rohkem. Destiny beetaversioon on enim mängitud, see näitaja esindab mängijate närvilisust uue tiitli suhtes – esimene turuanalĂĽĂĽs näitab, et aasta lõpuks võiks mĂĽĂĽa 10 miljonit eksemplari.

Destiny on esimese isiku tulistaja (FPS), mis leiab aset tulevikus, 700 aasta pärast. Mäng toimub mitmel teadaoleval planeedil – näiteks Veenusel ja Marsil – ning on võimalik mööduda ka Kuust – beetafaasi kõige kĂĽlastatavamast tähest.

Üks ettevõtte juht on hoiatanud, et need, kes kavatsevad mängu osta ainult loo režiimi lõpuleviimiseks, jäävad suurema osa tegevusest ilma. Suureks atraktsiooniks osutub mitmikmängu režiim ja kogu konkurents, mis selles mängukeskkonnas avaldub. Tiitli pikkuse keskmine vanus pole teada.

Destiny debĂĽteerib täna, 9. septembril PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ja Xbox One mängudel. Mängu saab osta fĂĽĂĽsilises versioonis mitmest jaeketist – alates 59.99 eurost., Saab osta digitaalses versioonis – 69.99 euro eest – ja seda saab osta kimpuna – näiteks on PlayStation 4-l eriväljaanne, valge. uus mäng Bungie’lt.

Kirjutage märkmeid: Uuendatud artikkel, et teha selgeks, et videomängud on tootmise poolest kõige kallimad ja lisatud on ka mängu hind. Muudatused tehakse lugeja näidustuste põhjal.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi