Säde saab teksti vormindada; Ka WhatsApp, iMazing ja GIPHY said toredaid värskendusi

Viimastel päevadel on mitmed populaarsed rakendused saanud värskendusi nii App Store’is kui ka väljaspool seda. Kas peaksime seda kontrollima?

Pritsima

Sparki olen pikka aega kasutanud oma vaikimisi e-posti kliendina ja kahtlemata on minu teksti vormindamise võimalus tõesti puudu. Sest Readdle’i arendajad said selle just valmis!

Teksti vormindamine rakenduses Spark for Mac

Nii MacOSi kui ka iOS-i Spark saavad sel nädalal olulisi värskendusi, mis liituvad silmatorkav, Kallutatud ja allajoonitud, tĂĽpograafia ja aktsendivärvid, korrastatud ja korrastamata loendid, taanete ja linkide sisestamise kohandamine – see tähendab kõik, mis meil on õigus.

See iseenesest peaks kindlasti olema piisavalt hea, et paljud kaaluksid Sparki proovida.


Splash-rakenduse ikoon - lugemismeili rakendus


Splash-rakenduse ikoon - lugemismeili rakendus

WhatsApp sõnum

Meie hädavajalik WhatsApp hõlbustab uute kontaktide lisamist versioonis 2.19.30.

Nüüd saate enne selle lisamist sisestada telefoninumbri ja kontrollida, kas see on WhatsAppis. Lihtsalt puudutage Uus vestlus »Uus kontakt algus.


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

iMazing

Neile, kes soovivad hallata peaaegu kõiki iPhone’i / iPadi aspekte Macist (või arvutist), varundada ja palju muud palju paremal viisil kui iTunes, on valikuks kahtlemata tarkvara iMazing.

Ja see võitis just olulise värskenduse, mis lisab iMessage’i ja WhatsAppi sõnumite tuge, nii et kasutajad saavad neid oma arvutis vaadata ja salvestada, kui nad soovivad – sealhulgas fotosid, videoid, kontakte ja muid manuseid.

Avastage iMazingi sõnumeid

IMazingu uus versioon parandab ka sõnumite printimist, toob täpsemad otsingud, lisab rohkem andmeid eksporditavasse CSV-faili ning toob jõudlust ja stabiilsust üldiselt paremaks.

GIPHY

Lõpuks sai GIPHY versioonis 3.5.0 suured muudatused oma iMessage’i rakenduses, mis pääseb nĂĽĂĽd ĂĽleslaadimistele ja GIF-ide loomisele otse rakenduse iOS Messages liidese kaudu.

Arendaja on toonud ka GIF-i optimeerimise aeglasemate ĂĽhendustega inimestele, võimaldades teil kiiremini valida, mida soovite saata – kuid ärge muretsege, algne kvaliteetversioon on see, mida saadetakse.


GIPHY rakenduse ikoon: GIF-otsingumootor