Safari viga on viimastel kuudel avanud ukse enam kui miljardile pahatahtlikule hĂĽpikaknale

See ei meeldi kellelegi ilmus äkki ja kellelegi ei meeldi pahatahtlik reklaam, mis võib viia rahalise rikkumiseni. Apple teab seda ja seda iga versiooniga Safari, varjata brauserisse rohkem ressursse, et neid Interneti-kahjureid vältida. Ettevõtetel pole aga alati see edu.

Digitaalse turvaettevõte Muidugi avaldas hiljuti uuringu, milles uuriti gruppi nimega “eGobblers”, mis kasutab brauserites olevaid lĂĽnki ja renderdamismootoreid pahatahtlike ja pealetĂĽkkivate reklaamikampaaniate korraldamiseks. Uuringute kohaselt on vigu kohal Veebikomplekt (Safari renderdamismootor) on võimaldanud viimastel kuudel kasutajaid pommitada rohkem kui 1 miljard aastal ilmus ootamatult sisaldab pahatahtlikke reklaame.

Veel ĂĽhe sarnase vea, mis leiti Blinkist (Chrome’i renderdusmootor), parandas Google mullu juunis välja antud brauseri versioonis 76.

Arvestades kahte puudust, Windows on vigadest enim mõjutatud operatsioonisĂĽsteem, mille esinemissagedus on hinnanguliselt 77,9%. Kuid macOS ka tegelikult suunatud: umbes 13,9% ilmus äkki nähtav Apple’i sĂĽsteemides; Seda iOS jääb umbes 1% juhtudest. Kõige enam kannatavad riigid Itaalia, A Hispaania keel, A Belgia ja Prantsusmaa, mis näitab kurja agendi eelistust Vana Maailma suhtes.

Confiant märgib, et Apple on parandanud iOS / iPadOS 13 ja Safari 13.0.1 vead, seega on mõistlik värskendada oma mobiilseadme operatsioonisĂĽsteemi ja Maci brauseriversiooni – kui te pole seda muidugi teinud.

järgmise veebi kaudu