Saidid ja ajaveebid: kuidas parandada Google'i positsioneerimist

Saidid ja ajaveebid: kuidas parandada Google'i positsioneerimist

SEO on põhimõtteliselt aeglane. Domeeniasutuse ja lehe klassifikatsiooni kehtestamine võttis aastaid. Google'is positsioneerimise parandamiseks on vaja pühendumist.

Otsimootori optimeerimine on kõige aeglasem turundusvorm, millest me teame. Kuid seal on suuri otseteid, mida saate kiiremini sinna jõudmiseks kasutada. Lisaks tippimise õppimisele peate teadma, kuidas teksti otsingumootoritele optimeerida.

See artikkel on juhend, mis õpetab teile samm-sammult, kuidas parandada Google'i positsiooni teie saidil või ajaveebis, aidata teil pidada paljude külastajatega ajaveebi ja teenida teile lisatulu.

Enne alustamist tasub mainida, et see juhend ei hõlma keerulisi teemasid, näiteks veebisaidi laadimiskiiruse suurendamine või isegi veebimajutussaitide üleviimine teise serverisse. Kõik need on taktikad, mida saate täna oma artikli positsiooni parandamiseks rakendada.

kuidas parandada-positsioneerimist-google-kodus

Ainus suhteliselt kiire SEO strateegia, millest me teame. Kui te pole seda kunagi varem teinud, võib olla suur võimalus oma paremusjärjestust Google'is tõsta. Võti on teie Analyticsis.

Eesmärk on leida peamised fraasid, mille olete klassifitseerinud, kuid mida otsingus kõigepealt ei ilmunud. Kui leiate selle fraasi, leiate vastava lehe. Kui leiate järjestatud lehe, optimeerige seda fraasi paremini ja jälgige paremusjärjestuse tõusu.

Kas sellel on mõtet? Me räägime üksikasjalikult selle artikli järgmises lõigus. Enne seda vaadake seda kokkuvõtet sammudega, mida peate tegema, et õppida Google'is positsioneerimist parandama.

 • Leidke fraasid, mis peaaegu muudavad teid kõrgeks;
 • Google'i otsingutulemustes lehtede otsimine. Kinnitage hinnang;
 • Seejärel täpsustage lehte, et lause asjakohasust paremini näidata;
 • Minge tagasi ja vaadake, kas see töötab.

väga kiiresti. Te ei pea otsima peamist fraasi, sest Analytics annab meile fraasid. Samuti ei pea võistlust kontrollima, sest see on Google'is järjestatud.

Seetõttu on see kiireim viis Google'i paremusjärjestuse parandamiseks kõige väiksema vaevaga. Kogu protsess võtab aega viis kuni kümme minutit. Kas see näeb hea välja?

Nii et jääge meie juurde ja õppige kõike, mida peate teadma, kuidas parandada Google'i positsiooni teie saidi ja ajaveebi jaoks!

1. Vt "Konsultatsioonide" aruannet

Esiteks leidkem fraasid, mida te peaaegu teate. See on Google Analyticsis ja saate aruandele juurde pääseda, järgides seda teed: Aquisio > Otsige konsooli > Küsimus.

omandamine

Väärib märkimist, et kui te ei pääse sellele aruandele juurde, pole te võib-olla oma Search Console'i ​​kontot Google Analyticsiga ühendanud.

See aruanne näitab:

 • kõik fraasid, mida hindate;
 • mitu korda olete Google'is ilmunud (näitamised);
 • mitu korda teie lehte selle fraasi järgi kĂĽlastati (klõpsake);
 • kui kõrgel kohal olete fraasi jaoks (keskmine positsioon);

Näpunäide: see aruanne näitab ainult viimase kolme kuu andmeid ja ei sisalda teavet viimase kahe päeva kohta. Kui soovite võimalikult palju andmeid, määrake periood kolmeks kuuks.

2. Määrake täpsem filter

Otsime fraase, mis on Google'is salastatud, kuid mida saab täiustada. Peame kasutama täpsemat filtrit, et leida ainult fraasid, mis ilmuvad Google'i otsingu esimesel või teisel lehel teie valitud võtmelause jaoks, kuid mis pole näiteks esimesel positsioonil.

Idee on see, et lehed, mille auaste on kõrgem kui 10, on teisel lehel kõrgel kohal.

See eeldab, et ühel lehel on 10 orgaanilise otsingu loendit, mis tegelikult ei ole nii, kuid piisavalt lähedal, et saaksime selle toimima panna.

Teisisõnu, see filtreeritud aruanne esitab Google Analyticsile järgmise küsimuse: "Millise fraasiga minu sait teisel kohal on?"

Keegi ei taha teisel lehel paremusjärjestust leida, kuid hea uudis on see, et sellel lehel on tulemused samad, mis esimesel lehel. Te olete otse pöördepunktist allpool. See on madal puuvili!

3. Sorteeri aruanded auastme järgi

Aruande sortimiseks klõpsake veeru päisel Keskmine asukoht. Tegelikult peate üheteistkümnendal positsioonil olevate artiklite nägemiseks topeltklõpsama ja nii edasi.

Täpsem nõuanne! Looge Google Analyticsi otsetee. Salvestage päringuaruanded, mis on filtreeritud ja klassifitseeritud otseteedena.

See hõlbustab juurdepääsu järgmisel korral. Klõpsake lihtsalt aruande kohal olevat linki "Otsetee", pange sellele nimi ja klõpsake nuppu OK. Aruanne on nüüd saadaval igal ajal Google Analyticsi vasakus servas navigeerimisel.

4. Sirvige märksõnade loendit

Varsti näete, et see aruanne sisaldab veidraid fraase. Asjad, mis tunduvad ebaolulised.

Ära nende pärast muretse. Iga veebisait asub sõltumatu fraasi jaoks. Lihtsalt ignoreeri seda ja vaata edasi.

Selles aruandes võib näidata ka fraase, mis sisaldavad teie kaubamärki. Neist ka.

Otsimootorite optimeerimine seisneb liikluse klassifitseerimisel ja liikluse hankimisel kaubamärgita fraasidest.

Ideaalis leiate mitu ostjatega seotud võtmelause. Pidage meeles, et on kahte tüüpi märksõnu, mida käsitleme üksikasjalikumalt allpool.

kuidas parandada positsiooni Google'i aruandes

Küsimärk

Selle fraasi lisab inimene, kes uurib probleemi, teadmata, kuidas nad soovivad seda lahendada.

Näide: "Miks külm vesi mu hambaid valutab?"

Sarv

Lauseid sisestavad inimesed, kes teavad, kuidas nad tahavad oma probleeme lahendada ja leiavad kaalutletud lahendused. Tavaliselt on nad valmis raha kulutama.

Näide: Kiirabiarst nii paulo

Raha, nagu ka mĂĽĂĽgivihjed, on fraasides, mis on seotud ostjatega!

Kas sa leidsid? hea Jätkame selle juhendi teise osaga, kuidas parandada Google'i positsioneerimist.

5. Kinnitage oma hinnang

Asukoha kinnitamiseks alustage Google'is fraaside otsimist. Nüüd näete, et "keskmine positsioon" pole sama, mis järjestamine. Mõnikord näete kõrgemat asetust, kui raport soovitab.

Teinekord ei näe te nende veebisaite. Nendel erinevustel on palju põhjuseid. Nad saavad:

 • Teie veebisaidil võib selle fraasi jaoks olla klassifitseeritud rohkem kui ĂĽks leht;
 • Teie veebisaiti saab järjestada pildiotsingu tulemustes;
 • Täna võib teie veebisaidi asetus olla keskmisest erinev, arvestades teie loodud aruandeperioodi;
 • Teie otsingutulemusi saab muu hulgas asukoha või otsinguajaloo põhjal kohandada.

Seda viimast probleemi saate vältida, kui teete enne otsimist mõned toimingud: väljuge Google'ist, avage brauseris anonĂĽĂĽmne vahekaart – sellesse salvestatud kĂĽpsised muudavad otsingutulemusi! – kasutage Google'iga ĂĽhenduse loomiseks puhverserverit või Google'i reklaami eelvaate tööriista kasutamist.

Näpunäide: Tegelikult pole täiesti neutraalset uurimistööd. Sellepärast pole A / B-test Google'i järjestamiseks võimalik.

Ärge eeldage, et andmed on täpsed. Otsite ainult vihjeid.

Kas leidsite lehe, mis reastab lause, kuid mitte liiga kõrge? hea Tulege järgmisele sammule!

6. Kontrollige, kuidas lauseid kasutatakse

Nüüd tahame näha, kuidas leht on lause jaoks optimeeritud. Kas laused ilmuvad lehel õiges kohas? Kas leht näitab asjakohasust?

Võimalik, et fraas ilmus lehele vaevu. Võimalik, et järjestamine oli täiesti juhuslik.

Sel juhul on teil nüüd võimalus minimaalse vaevaga näidata asjakohasust ja paremusjärjestust parandada. Kontrollimiseks otsige lehe vaatamise ajal fraasi (kasutades + F-juhtnuppu või Mac-i käsku + F), nagu ka Wordi dokumendis.

Kontrollige, kas:

 • Kas fraas ilmub lehele?
 • Kas kõik näeb kokku või on katki?
 • Kust see ilmus? Pealkirjas, päises ja põhitekstis?
 • Kui sageli seda igas asukohas kasutatakse?

Kui fraasi pole pealkirjas, päises ega põhitekstis, pole seda lehte tõeliselt optimeeritud. Google'i järjestamine pole tahtlik.

Kas sa arvad, et seda lehte pole optimeeritud? väga kena! Enne jätkamist kontrollige, kas seda lehte pole muude fraaside järgi klassifitseeritud.

Võimalik on näidata ühe lause olulisust ja kahjustada tahtmatult teist lauset. Veenduge, et te ei minimeeri seda, naaske oma konsultatsiooniaruande juurde ja otsige muid fraase, mida saab lehtede klassifitseerimiseks kasutada.

Otsige seda fraasi Google'ist. Või lihtsalt tippige lehe aadress SEMrushi. See annab teada kõik lehe järgi klassifitseeritud laused ja nende kõrgus. meil on andmeid, et mõista, kuidas parandada Google'is positsioneerimist!

Kui leht on klassifitseeritud muude fraaside järgi, kontrollige mahtu Google'i märksõnade plaanijas. Kõige populaarsem lause? asjakohasemad laused, mis võivad genereerida sihipärasemat liiklust? Kui üks vastustest on jaatav, ärge kahjustage lause asjakohasust.

Minge tagasi algusesse ja alustage uuesti või jätkake järgmise sammuga, kasutades paremaid fraase.

7. Parandage lehte ja näidake lause asjakohasust

Otsimootorite optimeerimise eesmärk on näidata asjakohasust. Näitame lehel parimate SEO tavade kasutamise asjakohasust, mille me siin kokku võtame.

Kasutage lehe pealkirjas üks kord võtmefraase

See on <pealkiri>, mis kuvatakse koodis, kuid mitte lehel endal. See kuvatakse brauseri vahekaardil ja on tavaliselt klõpsatav link Google'i otsingutulemustes. Kui teie sait kasutab WordPressi, saab pealkirju hallata pistikprogrammides nagu Yoast.

Ideaalis ilmub sihtfraas pealkirja algusesse ja sõnu tuleks hoida koos, ilma et neid laguneks. Kasutage päises vähemalt üks kord ka võtmelauseid, mis on märgistatud

, tavaliselt teie ajaveebi postituse pealkiri või sihtlehe kõige silmatorkavam fraas.

Kasutage fraasis mitu korda fraase

Google'is positsioneerimise parandamiseks on vaja kogu tekstis märksõnalauseid mitu korda kasutada. Märksõnade esinemissageduse jaoks pole võlukunumbreid, kuid kõrge asetusega lehed kipuvad olema pikad – 1500–2000 sõna.

Pidage meeles, et Google on teadlaste loodud uurimisvahend. Google'ile meeldib tekst, nii et kuritarvitage seda sõna või vastasmärki!

Kui teie leht on 1500 sõna pikk, näevad laused neli kuni kuus välja loomulikud. Kui leht on lühike, ärge proovige laiendada, lisades rohkem teksti. Kuid veenduge, et fraasid esineksid vähemalt üks kord, kõik koos võtmefraasina "lingitud".

Täpsemad näpunäited: kasutage semantilist märksõnaotsingut

Otsimootor puudutab rohkem teemasid, tähendusi ja kavatsusi kui sõnu ja fraase. Kui Google nutikamaks saab, pööravad nad rohkem tähelepanu semantikale kui tähtede seeriale.

Seetõttu pööravad nutikad otsingu optimeerijad tähelepanu laiema lehe tähendusele ja näitavad asjakohasust, kasutades nende sisus muid semantilisi võtmelauseid. Et teada saada, millised sõnad ja fraasid on teie fraasiga semantiliselt seotud, otsige vihjeid otsingutulemite lehe allosas.

Kas olete midagi leidnud? Küsige endalt, kas on mõttekas lisada see fraas oma lehele. Sel juhul sisestage üks või kaks kehateksti.