Sait haldab klassikalisi Flash-mänge

Tapa Flash-mängu nostalgia hiiglaslike pealkirjade kollektsiooniga Flashpointis

Kas sa mäletad Adobe Flash player (tuntud ainult kui Flash)? Enne veebibrauserite kaasaegse meedia taasesituse programmi oli Adobe Flash'i platvormil loodud sisu võimas! Flash Player pole midagi muud kui brauserisse installitud väike programm seda tüüpi meediumi reprodutseerimiseks. Lisaks filmidele, GIF-idele ja muud tüüpi sisule on mängu "Flash Era" saanud kõrgpunkt!

Flash-mängu tagastamine

Flash'i kõva sõda teiste veebimeediamängijate vastu lõppes aastaid tagasi ja Flash kaotas. Võib-olla pole see kurb lüüasaamine, kuna teenusel on tõsine turvanõrkus ja mängijad teatavasti tühjendavad mobiilsete elektroonikaseadmete aku kiiresti. Praegu töötab suur osa veebibrauserites kuvatavast sisust HTML5-vormingus, mis ei ole parim platvorm selliste mängude käitamiseks, nagu Flash.

Sel põhjusel uus säilitusprojekt jätke tarkvara (hüljatud tarkvara) aitab tagada, et kümneid tuhandeid mänge toodetakse Flashis, näiteks Fancy Pants seiklus (see on üks minu lemmikmänge, et veeta aega veebisaidi laadimisel) ja Töölaua torni kaitseMuu hulgas ärge riskige Internetist kadumisega. Leekpunkti veebisait BlueMaxima, säilitada rohkem kui 38 000 matši Kotaku portaali andmetel Flashis, mis on hüljatud.

Flashpoint kollektsioonis on kümneid tuhandeid Flash-mängeFlashpoint kollektsioonis on kümneid tuhandeid Flash-mänge

Enne välkpunkti tulekut võisid klassikaliste välkmängude austajad seda tüüpi sisule pääseda ainult sellistele portaalidele nagu Newgrounds ja Kongregate. Flash-i vähenemisega kaotasid need saidid aga peagi oma raha ja muutusid peaaegu jätkusuutmatuks, et nende omanikud saaksid aktiivseks jääda ja pakkuda tuhandetele mängudele juurdepääsu täiesti tasuta. Õnneks on tekkinud mõned kasutajad, kes on mängude ja programmeerimise suhtes kirglikumad, et Flash-mängud taas Internetti tuua!

Fancy Pants Adventure on klassikaline flash mäng, mis on nüüd saadaval Flashpoint'isFancy Pants Adventure on klassikaline flash mäng, mis on nüüd saadaval Flashpoint'is

Suure serveri kasutamisel võõrustab Flashpoint kõiki ja kõiki Flashis toodetud mänge ning võtab vastu saidil registreerunud kasutajate soovitusi – ja loodame, et autoriõiguse omanik ei kaeba ega kaeba advokaate kohtusse juba kuuluvate mängude eemaldamiseks ega blokeerimiseks. võrk. Mängukogudes saate mängida ĂĽkskõik millist mängu, isegi offline.

Mis kõige parem, kui soovite tõesti pühenduda ja anda oma panus nende mängude teatud viisil salvestamise tagamiseks, saate kogu kollektsiooni alla laadida umbes 300 GB mahuga. Nii et kõigi stiilide mängud, mida võite ette kujutada. Kui olete suur Flash-mängude fänn või soovite lihtsalt teada, milliseid mänge Interneti-buumi ajal toodeti, siis minge Flashpointi ja laadige alla kogu, kui see sait teeb kõik tasuta kättesaadavaks!

Leekpunkt: India mängu "häll"

Hoiatus praegustele mängijatele: paljud neist mängudest on rasked! Need tähistavad olulist ajaloolist konteksti, eriti 2020. aasta mängustandardite osas. Selles kollektsioonis on esitatud anarhistlikke mänge, mis on tehtud halbadele poistele, kes mängivad kooli arvutites. Paljud neist on inspiratsiooniks iseseisva mängude kasvavale turule, mis meil praegu olemas on. Näited mängudest, mis võivad pärineda otse Flash-mängude ajastust ja pole tänapäeval edutud: Braid, FEZ, Celeste, Messenger jne.

Flash-mängud inspireerivad selliseid indie-mänge nagu Super Meat BoyFlash-mängud inspireerivad selliseid indie-mänge nagu Super Meat Boy

Pole üllatav, et mõnel meie kõige tuntumast kaasaegsest indie-arendajast on sügavad juured Flashis. Super liha poissnäiteks põhimõtteliselt Kodanik Kane Flash-mäng, kui analüüsime mängude huvide ja verstapostide osas. Ärge imestage, kui leiate sellest hämmastavast mängukogudest palju pealkirju, mis sisaldavad lihtsaid visuaale (isegi kasutades pulgafiguure) ja lavastusi, mida saab täna mängu väljaandja juures teha umbes 5 minutiga Ühtsus. Flash mängude põhiolemus on aga lihtsus.

Flash-mängud on paljude mängude arendajate jaoks lähtepunkt mängude programmeerimise ja kujundamise tundmaõppimiseks. Flashi "kuldajal" saab igaüks kasutada Adobe Flashi (olgu see siis seaduslik või isegi piraatlik), et lasta oma loovusel metsikuks muutuda ja lihtsaid mänge teha, kuid huvitava ja lõbusate mängudega, mis köidavad mängijaid ja fänne. Indie-mängud järgivad täna sama põhimõtet: programmeerimine ja lihtsad kontseptsioonid, mis kasutavad uuenduslikku mehaanikat, et luua lõbus, kaasahaarav ja eriti sõltuvust tekitav kogemus!

Vaadake Flashpoint-i, et toetada kunsti säilitamist, mida mängu- ja tehnoloogiasektor eirab, ja jagage oma kogemusi meie kommentaarides!