contador gratis Saltar al contenido

Sait koondab uusima iMac-i põlvkonnaga mitmeid teemasid

Väljaannete jälgija 2009. aasta lõpu iMaci jaoks

Nagu varem Apple'i uutes toodetes näete, on mõnedel klientidel endiselt probleeme uue põlvkonna iMacidega. Nägime mõni nädal tagasi neid mitut tüüpi, sealhulgas üksusi, mis polnud isegi esimest korda sisse lülitatud, teisi pragusid ja nii edasi.

Väljaannete jälgija 2009. aasta lõpu iMaci jaoks

Nii paljude erinevate juhtumite keskel kogu maailmas klientide seas, kuni üks Väljaannete jälgija Interneti-ühenduse töölauale, kus erinevates seadmetes on registreeritud 300 erinevat probleemide esinemist. Enamik neist on pärit mudelitest neljatuumaline 27-tolline, rääkimata sellest, et monitori puudused esindavad enamikku kaebusi, mis on mõnevõrra iroonilised, arvestades, et just seda valdkonda Apple kõige paremini täiustab.

Siiski näib, et kasutajate võimalus uues iMac-mudelis vigu leida on märkimisväärselt vähenenud, nüüd on tootja hakanud rohkem vahetusi tegema. Põhineb Registreerimine, viisid nad läbi kuni kümme päeva, nii et suur hulk inimesi (selle artikli avaldamise ajal oli neid umbes 40) oli sellest teatanud Väljaannete jälgija kes on oma uue asendusmasinaga tõesti rahul või mitte.

Kõiki seal registreerunud kasutajate kaebusi / kiitusi saate lugeda siit. Vähemalt "masinasurmade" arvust ei piisa Time Capsules'i hoiatusega sarnase veebisaidi avamiseks, kommenteerides siin oktoobris.

(9–5 Mac)