Sait sisaldab iPhone 5 kohta rohkem tehnilist teavet; oletatav “võrdlusalus” näitab seadme tugevust

IPhone 5 salongEelmisel nädalal rääkisime natuke A6-st, uuest protsessorist, mis täiendab iPhone 5-d. Kuna Apple tavaliselt ei räägi ega avalikusta oma toodete tehnilist teavet – rääkimata nendest koosnevatest osadest -, siis praegu siin kõik veel arvatakse. . Kuid töötajad AnandTech väärib ajaloo tunnustust ja erinevalt eelmisel nädalal öeldust ei ole A6 * ARM Cortex-A15, vaid esimene protsessor (PõhitöötlusĂĽksusvõi keskprotsessor), mille on välja töötanud Apple!

A6 on esimene SoC[[sistem pada sebuah chip]põhineb ARMv7 protsessori disainil endal. Protsessori sĂĽdamikud ei põhine ARM-i intellektuaalomandi projektil A9, vaid pigem Apple’i loomingul.

Teisisõnu, see protsessor põhineb endiselt ARM-i arhitektuuril, kuid Apple saab seda täielikult kohandada – mis on ĂĽks väheseid seda tĂĽĂĽpi litsentsidega töötavatest -, jättes selle teile kõige paremini sobival viisil, seades esikohale energia ja jõudluse.

Sait saab ka tehnilist teavet seadme mälu kohta. Nende sõnul tegi Apple osa number K3PE7E700F-XGC2 ja Samsungi tootenavigatsioonijuhendi – selle toodetud A6 kaudu – järeldus on järgmine: K3P sõnul on see pakett topeltkanal LPDDR2 32-bitiste kanalitega; E7E7 näitab mõlema DRAM-i tihedust (512 MB, 1 GB kumbki); ja kaks viimast osa numbrit viitavad kiirusele alates 1.066MHz. GPU jaoks ĂĽtlevad nad, et Apple valis Imagination Technologiesilt PowerVR SGX 543MP3.

A võrdlusalus IPhone 5 on juba Geekbenchile maalitud, näidates huvitavaid tulemusi:

IPhone5,2 (iPhone 5) võrdlusalus

Kõigepealt peame arvestama ĂĽhe asjaga: sellist tulemust saab hõlpsasti manipuleerida või eksitada. Kuid eeldades, et see on tõsi, on see kooskõlas Apple’i toote esitlemisel öeldud toimivusega. Loendis on iPhone5.2 mudel, mis töötab iOS 6-ga, ARMv7 1,02 GHz protsessori ja 1 GB RAM-iga 1601 punkti, kaubamärk, mis on palju, kuid palju kõrgem kui vana iGadgets – mis ei ĂĽletanud kunagi 800 punkti. Võrreldes ka Android-seadmetega, on iPhone 5 neist palju ees.

Mõned näited (tahvelarvutid ja nutitelefonid) allpool:

Android-seadmete võrdlusalus

Paljudele meeldib Apple’i poolt hääletada, öeldes, et iPhone’i tehnilised andmed pole kunagi olnud turul parimad. Ma arvasin, et see on rohkem kui kirjeldatud, eks? Seetõttu ei näe me muude funktsioonide kõrval iPhone’e, mille protsessorid on „ma ei tea, mitu GHz” ja mis on „RAMiga ummistunud”. See on ĂĽks Apple’i suurimaid varasid konkurentsi tingimustes – eriti Samsungi vastu, kellele meeldib kiidelda tehniliste näitajatega. Kogu komplekti projitseerides suutis Apple optimeerida kõigis valdkondades. See pole midagi, isegi “ainult” 1 GB RAM-i korral panin käe tulele ja panustasin, et iPhone 5 on turu kõige sujuvam seade ja parima reageerimisajaga – seda võrreldes mõnede sealsete “kahuritega”, laastudega neljatuumaline ja 2GB RAM! Siin on ĂĽlaltoodud diagramm, mis ei lase mul valetada.

Sellepärast pole numbrite / spetsifikatsioonide sõda Apple’ile tegelikult oluline ja see ei tohiks teile, tarbijale, palju tähendada. Kas soovite näha, kas see seade sobib teile ideaalselt? Ă„ra otsi numbreid, otsi kogemusi. Proovige seadet kasutada poes ja tehke see test ise. Kahtlemata on see parim viis toote valimiseks. ?

[melalui[viaMacRumors: 1, 2; 9to5Mac: 1, 2]