Saksa pood avalikustas uue iPad Mini hinnad ja mudelid

Saksa pood avalikustas uue iPad Mini hinnad ja mudelid

Saksamaal on elektroonika jaemĂĽĂĽgikaupluste nimekirjas ilmunud iPad Mini kinnitamata hinnakujundus ja konfiguratsioonid. Teave näitab, et tuleb 16 Apple’i tahvelarvutimudelit, mis on väikeses formaadis, erinevates värvides, sisemälu ja võrguĂĽhendusega.

CNeti andmetel on iPad Mini põhi- ja odavaimal mudelil 8 GB sisemälu, WiFi-ühendus ja hind 249 eurot. Ülejäänud mudelid erinevad mälumahu (16 GB, 32 GB ja 64 GB) ja saadaolevate võrguühenduste (Wi-Fi ja Wi-Fi + 3G) poolest, hinnad tõusevad järk-järgult. Väidetavalt kallim iPad Mini versioon maksab 64 GB versiooni ning WiFi ja 3G ühenduste eest 649 eurot.

Järgmise Saksamaa veebisaidi MobileGeeks.de kaudu saadud teave sisaldav tabel:

iPad Mini

Kuulujutud, et iPad Mini tuleb mitut värvi, nagu ka uues iPod Touchis, on kaotamas oma positsiooni ja ette on nähtud ainult mustvalge tahvelarvuti mudel.

Viimase paari nädala jooksul on väidetava seitsmetollise tahvelarvuti Apple kohta teavet ja pilte ilmunud sagedamini.

Pärast 10. oktoobrit ei saadetud kutseid 17. üritusele, nagu arvati, viimaste kuulduste kohaselt esitleb Cupertino ettevõte uut mobiilseadet 23. oktoobril. Ja selleks tellib ta tarnijatelt ja koosteliinidelt umbes kümme miljonit iPad Mini.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi