Samsung 6G-d kasutavad inimesed ja masinad ning see saabub 2028. aastal

Samsung on avaldanud valge raamatu pealkirjaga „Järgmine hüperühendatud kogemus kõigile“, mis kirjeldab üksikasjalikult oma nägemust järgmise põlvkonna sidetehnoloogiast, mis lõpuks kannab nime 6G. Dokumendis viidatakse uutele teenustele, tehnoloogilistele ja sotsiaalsetele suundumustele, nõuetele, kandidaattehnoloogiatele ja eeldatavatele standardimistähtaegadele.

Ettevõte mõistab, et 5G on alles lapsekingades, kuid juhib tähelepanu sellele, et üks põlvkond võtab esialgsest uurimisest kuni turustamiseni umbes 10 aastat. Sellega seoses on Samsung moodustanud 6G tehnoloogia uurimis- ja arendusosakonna, kasutades ära kogu varasemate põlvkondadega töötamise kogemust. Selle eesmärk on juhtida järgmise põlvkonna kommunikatsiooni, tehes koostööd paljude tööstuse, akadeemiliste ringkondade ja valitsuse sidusrühmadega.

Oma prognoosis ütles Samsung, et 6G standard on valmis ja valmis esialgseks turustamiseks aastal 2028, massimüügiks aastal 2030. Huvitav on see, et tootjad näitavad, et järgmist põlvkonda ei kasuta mitte ainult inimesed, näiteks masinad. Seetõttu pakub see täiustatud teenuseid nagu laiendatud reaalsus (XR), ülitäpsed mobiilsed hologrammid ja digitaalsed koopiad.

Oodatud tulemuste saamiseks määratles Samsung 6G teenuste juurutamiseks kolm kategooriat: jõudlus, arhitektuur ja töökindlus. Toimivuse tagamiseks ütleb see, et tippandmed peavad ringlema kiirusel 1000 Gbps ja traadita viivitusega vähem kui 100 mikrosekundit (μs), mis on 50 korda suurem kui kiirus ja kümnendik 5G latentsusest. Tootja on avaldanud näidiskeemi, mida näete allpool.

samsung 6G tech “data-title =” samsung 6G tech – Samsungi jaoks 6G-d kasutavad inimesed ja masinad ning see saabub 2028. aastal – SAPO Tek “> samsung 6g tech

Seoses 6G arhitektuurinõuetega tõstis tootja esile mobiilseadmetes tekkivate arvutuspiirangute lahendamist. Tema arvates tuleks tehisintellekti rakendada juba tehnoloogia väljatöötamise etapis ja see peaks võimaldama uute võrguüksuste paindlikku integreerimist.

Kandidaattehnoloogiad hõlmavad sagedusspektri kasutamist terahertsides (THz), uut antennidega seotud tehnoloogiat, mis suudab katta kõrgeid signaali sagedusi, ja võrguinfrastruktuuri topoloogia arengut. Samsung mainis ka spektri jagamise tähtsust sageduse kasutamise tõhususe suurendamiseks, samuti tehisintellekti kasutamist traadita sides.

samsung 6G tech “data-title =” samsung 6G tech – Samsungi jaoks 6G-d kasutavad inimesed ja masinad ning see saabub 2028. aastal – SAPO Tek “> samsung 6g tech

Täpsema tehnilise teabega valge raamatuga saab tutvuda ametlikul veebisaidil.