Samsung avaldas Galaxy S10 ja Note 10 sõrmejälgede probleemi lahenduse

Eelmisel nädalal tunnistas Samsung probleemi, mis on seotud nutitelefonide Galaxy S10 ja Note 10 autentimisega digitaalse printimise kaudu, kui seadmed kasutavad teatud kaitsekile, millel pole kaubamärgi litsentsi. Tootja lubas peagi resolutsiooni ning Reutersi teatel on see valmis ja seda uuendatakse.

Samsungi enda sõnul mõjutab see probleem mõningaid võimekaid mitteametlikke filme ja kilpe sõrmejälgede mustreid, vastupidiselt ultrahelibiomeetrilisele süsteemile, mida tutvustatakse tippklassi tootemudelites.

Parandust hakatakse Korea rakenduste poes juba levitama, kuid Samsung teatas, et saadab kõigile S10 ja Note 10 kasutajatele teate, et teavitada neid värskenduse olemasolust ja julgustada neid oma seadmetesse installima. seadmed. Ka Korea värskendusega kaasneva teate kohaselt peab kasutaja kõik süsteemis salvestatud sõrmejäljed kustutama ja uuesti registreeruma, kuid ilma ekraanil kaitsva kile või katteta.

Vaatamata neile hädaolukorra lahendustele kavatseb Samsung jätkata autentimissüsteemi väljatöötamist, et muuta see turvalisemaks ja parandada oma biomeetrilisi funktsioone. Teisalt soovitab tootja, kes pole värskendusteatist veel saanud, kasutada mõnda muud autentimismeetodit, olgu see siis PIN, muster või parool.

See turvaküsimus sunnib Lõuna-Korea panka KaKaobank hoiatama kliente, et nad ei kasutaks Galaxy S10 biomeetrilist süsteemi teenuste kasutamiseks enne, kui probleem on lahendatud.