Samsung avas maailma suurima nutitelefonide tehase

Sel esmaspäeval avas Samsung maailma suurima nutitelefonide tehase. Infrastruktuur asub Indias, täpsemalt Noidas, pealinna New Delhi äärelinnas.

Avatseremoonial osalesid India peaminister Narendra Modi ja Lõuna-Korea president Moon Jae-in.

Tehnikahiiglane toob välja, et see tehas suudab toota umbes 120 miljonit nutitelefoni aastas. Praegu ja Bloombergi sõnul peab Samsung kasutama uut tootmisliini, et tagada odavate mudelite ja mõne lipulaeva, näiteks uue Galaxy S9, kokkupanek.

samsung tech

Lõuna-Korea president Moon Jae-in ja India peaminister Narendra Modi suruvad 9. juulil 2018 Indias Noidas asuva Samsung Electronics nutitelefonide tootmishoone avamist. REUTERS / Adnan Abidi

„Data-title =” samsung tech – Samsung avab maailma suurima nutitelefonide tehase – SAPO Tech ”> samsung tech Lõuna-Korea president Moon Jae-in ja India peaminister Narendra Modi suruvad 9. juulil 2018 Indias Noidas asuva Samsung Electronics nutitelefonide tootmishoone avamist. REUTERS / Adnan Abidi

Rahvusvahelise pressiteate kohaselt on India mobiilisegmendis ĂĽks maailma suurimaid turge. Kuid ainult 400 miljoni aktiivse kasutajaga on Samsungil endiselt 900 miljonit potentsiaalset kasutamata klienti.

IDC andmetel müüs tootja 2017. aastal umbes 124 miljonit nutitelefoni. See näitaja on veidi suurem kui uue tehase tootmisvõimsus, mis tõestab kavatsust, et bränd peaks naasma selle segmendi tipptehastesse. Tasub meeles pidada, et hiljuti on Xiaomi edestanud Samsungi kui suurimat mobiiltelefonide müüjat Indias ning rahvusvahelises mõttes on Lõuna-Korea tehnoloogia kaotanud oma konkurentsivõime ka Hiina konkurentidega.

Teine tegur, mis selgitab Samsungi investeeringut, on seotud Modi protektsionistliku poliitikaga, mis kaitseb Indias toodetud kaupade arengut ja tarbimist. Poliitika suurendab imporditud kaupade tariife erinevates kategooriates, sealhulgas sidevahendid. Nii suudab Samsung vältida täiendavaid makse.