IGRE

Samsung devalveeris Apple’i võiduga 12 miljardit

Samsungi aktsiate väärtus langes sel esmaspäeval 7,5%, kus turg peegeldas Apple’i võidu mõjusid, mida peetakse ĂĽheks suuremaks juriidiliseks võitluseks, mille pidas tema igavene rivaal, arenenud rahvusvaheline agentuur.

Aktsia hinna langus oli nelja aasta suurim päevane langus ja see tähendas ettevõtte reedel registreeritud turuväärtusega võrreldes üle 12 miljardi dollari devalveerimist, märkis Reuters Soulis. (Lõuna-Korea).

Kasvas ka kaubeldavate väärtpaberite maht: esimesel kohtunikul pärast Ameerika kohtumäärust vahetas omanikku kokku 1,27 miljonit aktsiat, mis on umbes neli korda suurem kui eelmise nädala päeva keskmine, lisas ta.

Eksperdid, kellega sama allikas ühendust võttis, näitasid siiski, et Kalifornias eelmisel reedel õigeks osutunud kohtuotsuse mõju täpseks hindamiseks tuleb siiski oodata veel vähemalt kuu, arvestades, et Samsung rikkus 6 patenti seitsmest. konkurentide taotlusel ja käskis ettevõttel maksta hüvitist 1,05 miljardit.

Ehkki Lõuna-Korea tootja on hoiatanud, et kaebab otsuse edasi, on veel oodata, kas iPhone’i tootja suudab kindlustada konkureerivate toodete mĂĽĂĽmise Ameerika Ăśhendriikides, mis rikub tema patente. Kohtuprotsess on kavas 20. septembril.

Samuti spekuleeritakse, et Apple võiks paluda kohtul kaaluda Galaxy S III patendirikkumisi, mis ei olnud seotud kohtuasjaga, mille otsus on nüüd teada.

AnalĂĽĂĽtikud ennustavad, et Samsungi tulud langevad tänavu patendikĂĽsimuste tõttu 4%, kuid see ei tohiks olla hiiglase jaoks probleem, ĂĽtles uudisteagentuuri kuuldud fondijuht. Ettevõte on sõjas, kuid see ei tohiks olla struktuuriline šokk 65 000 patendi portfelli omaval Samsungil 9000 Apple’i vastu, märkides, lisades, et lisaks on Apple tarnijana Samsung. komponent.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH