contador gratis Saltar al contenido

Samsung esitleb karmi Galaxy Chromebooki, millel on 4K AMOLED-ekraan

Samsung esitleb karmi Galaxy Chromebooki, millel on 4K AMOLED-ekraan

Uus Galaxy Chromebook on kõigi aegade võimsaim ja õhem Chromebook, mis lubab tõsta Chrome OS-i seadmeid

A CES 2020 Seda pole veel ametlikult alustatud Samsung on esitanud oma panused Chromebooki turule, Galaxy Chromebook. See on opsüsteemiga kaasaskantav sülearvuti ChromeOS kes lubas valitsusele väljakutse esitada Pixelbooksalates Google, tugevate spetsifikatsioonide ja ühilduvusega S-Peniga.

4K AMOLED ekraan ja 10 põlvkonna kiibistik

seda Galaxy Chromebook kaasas 14,3-tolline 4K puutetundlik AMOLED-ekraan, mida saab kasutada sülearvutisse salvestatud S-Pen-iga. Ülaservad ja küljed on väga õhukesed, mis annab sülearvutile esmapilgul ilme. Ekraan ühildub standardiga HDR400, pakkudes suurepärast kontrasti ja heleduse kvaliteeti. A Samsung see ütleb ka, et 4K ekraan võib sama tehnoloogia abil muuta ruumi temperatuurivalgustuse alusel värvitemperatuuri Ambient EQ seda Google kasutage oma Nest Hubi nutimonitoril.

Selle korpus on kõigest 9,6 paks, matt alumiinium ja heleoranž värv, millel on MicroSD mälukaardipesa.

Seespool on Chromebookil esimene sertifikaat kategoorias Athena Project, mis tähendab, et see on kvaliteetse, kaasaskantava ja vastupidava toote tagamiseks läbinud mitmeid jõudlus- ja vastupidavusteste. See kajastub tugevates spetsifikatsioonides, näiteks protsessoris Inteli tuum i5 10 põlvkonda, RAM-i versioon kuni 16 GB ja 1 TB salvestusruum SSD ja Wi-Fi 6 liidestes.

Lisaks on sõrmejäljeandur lukust vabastamiseks ja kaks USB-C porti andmete kiiremaks üleslaadimiseks ja edastamiseks. Ekraan pöörleb 360 kraadi. seda Galaxy Chromebook valmistatud alumiiniumist ja mitte plastist, selle suur ja paks juhtpaneel on alla 10 mm.

Samsung Galaxy Chromebook on võimsaim Chromebook, mis eales tehtud.Samsung Galaxy Chromebook on võimsaim Chromebook, mis eales tehtud.

seda Galaxy Chromebook kaasas 49,2Wh aku, mis on Samsung annab teada, et klaviatuur on taustvalgustusega kuni 8 tundi. Kuna tegemist on tahvelarvutiga, on Chromebook varustatud kahe kaameraga, 1MP videokõnede jaoks ja 8MP, kui sülearvuti on tahvelarvuti režiimis. Lisaks operatsioonisüsteemile ChromeOS, saab seade rakendusi ja mänge käivitada alates Android, aga ka ettevõtte enda rakendused Samsung.