contadores estadisticas Saltar al contenido

Samsung Galaxy Ace Plus – hea tasakaal kvaliteedi ja hinna vahel

Nagu üldiselt teada, on Android demokraatlik opsüsteem, mida võib leida erinevat tüüpi keskklassi nutitelefonidest. Üks siinse müüja Samsung, Samsung. Eelmisel kuul tõime Lõuna-Koreast kaks arvustust keskklassi seadmete, Galaxy Y Duose ja Galaxy S Advance – Brasiilias populaarse nimega Galaxy S II Lite – kohta ning nüüd Samsung Galaxy Ace Plus. Seda nutitelefoni saab osta lukustamata hinnaga 749 R $ elektroonikapoest.

Galaxy Ace Plus tutvustati selle aasta alguses Ace evolutsioonina, seega on see "pluss". Arvestades, et selle eelkäija oli Brasiilia enimmüüdud müüja, olen 2011. aastal kindel, et paljud Androidi kasutajad on huvitatud selle seadme spetsifikatsioonide ja hindade tasakaalust. Peamine erinevus Ace ja Ace Plus vahel on see, et see seade on palju kiirem ja võimaldab teil laiendada kuulsat lehte, mida näputäis suurendab. Selles artiklis tutvute üksikasjalikult selle seadme pakutavate funktsioonidega.

Kujundus

Selle seadme disain sarnaneb väga originaalse ässaga, mõne modifikatsiooniga. Seadme kuju on ümaram ja metallkate jätab seadme stiilse kujundusega, meenutades Galaxy S II Lite korpust. Teisest küljest on see originaalist pikem ja laiem, õhem ja kergem. Teine erinevus on see, et kaamera asub keskel, nagu näiteks Galaxy S3 Mini puhul. Nagu enamikul keskklassi Samsungi nutitelefonidel, on tagakaas valmistatud mustast plastist, matte tekstuuriga, mis tagab parema haardumise.

Peale selle peetakse tema kasuks tõsiasja, et ainult 115 grammi mobiiltelefoni peetakse. Ainult ühe käega on võimalik rakendus aktiveerida ja sõnumeid probleemideta sisestada.

Seadme tehnilised andmed

  • 3,7-tolline ekraan (Original Ace 3,5 ") HVGA TFT eraldusvõimega 320 × 480
  • 1 GHz ühetuumaline protsessor
  • 512 MB RAM
  • 3 GB sisemälu
  • Tugi mikro-SD-kaartidele
  • MP kaamera ja WVGA video jäädvustamine
  • 1300 mAh aku (Original Ace 1350 mAh)
  • Android 2.3.6 piparkoogid (võimalik täiendada ICS-i)
  • Samsung TouchWiz liides
  • WiFi, Bluetooth, HSDPA

Etendus

Samsung Galaxy Ace Plus osutus testimise ajal kiireks ja sujuvaks. Ühetuumaline 1 GHz protsessor, mis on võimeline töötlema mänge keeruka 3D-graafikaga, näiteks Riptide GP. Siinkohal peaksin ka märkima, et mitme rakenduse talletamiseks piisab 3 GB sisemälust. Negatiivne punkt, mida tuleks rõhutada, on see, et ekraan on väga väike. Sellest aga piisas, et saaksin korraliku mängukogemuse, kuid suurema ekraani suhtes oli erinevus üsna silmatorkav.

Seda nutitelefoni saab kasutada Internetis surfamiseks ja sotsiaalmeediale ligipääsemiseks. Testisin erinevaid suhteliselt raske veebisisu lehti, s.o palju välkfotosid ja -videoid, ega esinenud mingeid katkestusi ega ummistusi. Muide, see telefon toetab Flashi sisu.

Kaamera

Kujutise kvaliteet on üldiselt rahuldav. Parema pildi saamiseks selle kohta, kuidas teie fotod selle seadme kaamera abil välja näevad, on allpool toodud mõned näited, mis on tehtud erinevatel asjaoludel:

Õues olevad fotod

Vaata detaile

Sisefotod ilma välguta

Siseruumides välguga fotod

Valmis

Samsung Galaxy Ace Plus teeb põhiasjad hästi. Muu hulgas Internetis surfamine, populaarsete pealkirjade nagu Angry Birds ja Fruit Ninja mängimine, Facebooki ja Twitteri avamine, teksti redigeerimine, e-kirjade lugemine ja neile vastamine. Kui olete kasutaja, kes otsib seadet, mis võimaldab mitme ülesande täitmist, ja ei soovi / ei saa palju raha kulutada, on see teie nutitelefon. Samuti soovitan Galaxy Ace kasutajatel selle terminali juurde lülituda, sest erinevus, ehkki minimaalne, teeb selle siiski vahet. Seega, kui olete mõelnud osta Ace, soovitan teil minna otse Ace Plussi.

Mida arvate sellest seadmest? Kas kavatsete osta? Andke meile oma kommentaaridest teada allpool.

Pilt: Isabel Valencia / AndroidPIT

(tagToTranslate) Galaxy Ace Plus (t) Samsung (t) annab ülevaate keskmise nutitelefoni (t) (t) nutitelefoni (t) võrdlusest