Samsung Galaxy Foldi odavamat versiooni juulis ei esitata. Lite mudel alles 2021. aastal

Mais pakkusid uued kuulujutud, et Samsung valmistub turule tooma Galaxy Foldi odavamat versiooni, kokkuvolditavat nutitelefoni, mille hind on 1099 dollarit ja mida võiks tutvustada juuli alguses. Tõde on aga see, et praeguse rahvatervise kriisi COVID-19 konteksti tõttu võib see juhtuda alles 2021. aastal.

Selle uudise tõi välja Lõuna-Korea veebileht, kus öeldakse, et brändi algne plaan oli mudel avalikustada 5. augustil Samsung Unpacked ajal. Sel päeval peab ettevõte esitama kolm uut mudelit: Galaxy Fold 2, Galaxy Note 20 ja Galaxy Z Flip 5G, juba dubleeritud Galaxy Fold Lite loobutakse.

Mida uut on Galaxy Fold Lite’is

Mais kuulduste kohaselt võib nutitelefonil olla Qualcommi protsessor Snapdragon 865, kuid see ei paku tuge 5G võrkudele. Galaxy Fold Lite’il on ka 256 GB salvestusruumi. Max Weinbachi sõnul on nutitelefonil väiksem ekraan kui algsel mudelil. Lisaks võivad ettevõtted lisada ĂĽliõhukese klaasi asemel kokkupandavad plastist ekraanid.

Galaxy Fold saabus 2019. aasta detsembris Portugali ja enne aasta lõppu testis SAPO TeK kaubamärgi esimest kokkupandavat nutitelefoni. Vaata modellipilte fotogaleriist.

See mudel maksab veidi üle 2000 euro, mis on üks piirangutest, mille SAPO TeK Galaxy Foldil esile tõi.

Millised on kuulujutud brändi järgmisest nutitelefonist?

Kui arvestada augusti Samsungi üritusega, ilmusid mais pildid Galaxy Note 10 järeltulijast. Ilmselt ei ole Galaxy Note 20 kumerat ekraani ja seadme tagaküljel võib olla nelja kaamera konfiguratsioon. sarnane hiljuti Galaxy S20-ga.

Hiljuti jõudis turule Samsungi kokkupandava ekraaniga nutitelefoni teine ​​mudel Galaxy Z Flip, kuid kuulujutte on ka järeltulija kohta. Mais oli aeg esitada patent, mis hõlmas tema teist mudelit.

Samsung Galaxy Z Flip 2 tech “data-title =” tech Samsung Galaxy Z Flip 2 – Samsung Galaxy Foldi odavamat versiooni juulis ei esitata. Lihtsustatud mudel alles aastal 2021 – SAPO Tech ”> tehniline Samsung Galaxy Z Flip 2