Samsung Galaxy Note 10e ja Galaxy A20e võiksid varsti esitleda

Samsung Galaxy Note 10e ja Galaxy A20e võiksid varsti esitleda

Isegi Galaxy S10 pole poeriiulitel tolmu saanud ja Samsung avaldab juba galaktika jaoks uudiseid, mille sĂĽndmus peaks toimuma 10. aprillil. Teade tehti tema Twitteri kontol sõnumina ja ĂĽksikasju avaldamata jättis ta “segase” kutse: “Sisestage elude ajastu”, lõpetades saate voogesituse jaoks oma ametlikul veebisaidil.

Küsimus on: millised uued Galaxy nutitelefonid üritusel avalikustatakse? Nagu tavaliselt, on Samsungi toodete lekete ja kuulujuttude asjatundjad ennast näitama hakanud. Alustades Forbesist, näitavad lekkinud pildid, kuidas Galaxy Note 10e välja näeb. See on pere odavam versioon, kus “e” tähistab algtaseme tooteid, väiksema ekraanisuurusega.

Väljaanded võrdlevad seda S10e-ga, millel pole võimsate vendadega võrreldes ekraanil ultraheli sõrmejäljesüsteemi ega kolmekambrilist ühendit. See aga ei tähenda, et nutitelefonil ei oleks enam üldiselt sobivat jõudlust, eriti OLED-ekraanid ja kvaliteetsed kaamerad. Sama kehtib võib-olla ka järgmise põlvkonna Galaxy Note “kehva” versiooni kohta. Üldiselt võib Galaxy Note 10-l olla uue põlvkonna RAM ja salvestusruum ning algusest peale võib-olla ka 5G.

Galaxy Note 10e tech “data-title =” Galaxy Note 10e tech – Samsung Galaxy Note 10e ja Galaxy A20e saab peagi esitlusele – SAPO Tek “> Tech Galaxy Note 10e

Kuid lekked ei piirdunud sellega. Gizchina esitas teabe, et turule tuleb ka Galaxy A20e, mis põhineb seekord Ameerika Ühendriikides FCC väljastatud tunnistusel. Dokumendis viidatakse 5,8-tollise ekraaniga A20 mittetäielikule variandile. Varasemad lekked märkisid, et telefonil on 3 GB RAM-i ja Exynos 7885 protsessor. Aku maht on 3000 mAh, mis toetab 15 W kiiret laadimist.