Samsung Galaxy Note 20 peab olema sama akuga kui Galaxy S20, teatas veebisait

Samsung Galaxy Note 20 peab olema sama akuga kui Galaxy S20, teatas veebisait

Veebisaidi andmetel Galaxy Club, Samsung Galaxy Note 20-l on 4000mAh aku, suurem kui eelmisel aastal turule lastud Note 10-ga varustatud aku 3500mAh. Rekordite kohaselt on aku mudel EB-BN980ABY, isegi olemas Galaxy S20-s. See kinnitab kahe telefoni sarnasust ja see, et peamine erinevus mudelite vahel peab olema S-Pen kasutamine. 500mAh täiendus seoses Note 10-ga on tavaline mudel, Note 20+ on suurem kui 4500mAh või isegi 5000mAh.

Teie telefonirakendus Windows 10 jaoks toetab nĂĽĂĽd pukseerimisfaile Samsungi telefonides

Samsung Galaxy Note 20 kohta on endiselt vähe teavet, kuid üks versioonidest ilmub jõudluskontrolli veebisaidil Geekbench ja näitab 5G versiooni koos Android 10, 8 GB RAM ja Snapdragon 865+ protsessoriga. Galaxy Note 20 on kavas välja anda augustis, kuid COVID-19 pandeemia tõttu pidi sündmus toimuma veebis mõne muudatusega selleks kuupäevaks.

Kuni ootame Samsungi ametlikku teavet, jagab disainer Jermaine Smit, kuidas seade peaks veebisaidiga koostööd tegema LetsGoDigital. Pilt põhineb kuulujuttudel, et Note 20 ekraan on vahemikus 6,7–7 tolli ja see on QH + eraldusvõimega 120Hz AMOLED. Esikaamerast saab ekraaniava, mõned inimesed ootavad, et Samsung kasutaks kaameratehnoloogiat ekraani all, kuid viimaste kuulduste kohaselt on see väga ebatõenäoline. Selles uudises mainitud aku peab toetama ka kiiret 45 W laadimist, nagu veebisait osutab. Jälgib Samsungi silti, et saada veebisaidil ettevõtte ja selle mobiiltelefoni pealkirju.

Via: GSMArena Allikas: Galaxy Club, LetsGoDigital. [TagsToTranslate] nutitelefon