Samsung Galaxy S III lansseeriti veebis

Samsung Galaxy S III lansseeriti veebis

Samsung keeldub täna Barcelonas algaval Mobile World Congressil Galaxy S II järeltulijat ametlikult esitlemast. Kuid ilmselt ei takista see telefoni avalikkuse ette jõudmist samal päeval, kui mobiilsidemess algab.

Selle teabe esitas spetsiaalne rahvusvaheline meedia, mis kirjeldab Samsung Galaxy S III esimeste funktsioonide ja piltide avalikustamist Internetis, mille esitluse avaldab tootja oma märtsis kavandatud üritusel.

Kuulujuttude juurde kuulub signatuur BGR, mis räägib 1,5 GHz neljatuumalise protsessoriga (Samsung Exynos) ja 4,8-tollise, Full HD, 1080p eraldusvõimega ning 16: 9-formaadiga seadmest ning ka keraamika kasutamisest šassiis. seadmed.

Eeldatav Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), LTE tugi ja 2-megapiksline esikaamera lisavad nüüd avaldatud uutele funktsioonidele. Varem oli sait öelnud, et 8-megapiksline kaamera loodetakse paigutada seadme tagaküljele.

Ajal, mil uue Galaxy S turustamise kuupäev pole veel teada, tuleb järgmise kuuni oodata BGR-i allika järelkontrolli andmete ametlikku kinnitamist, kes esitab ka järgmise pildi.

krediit: BGR

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes