Samsung Galaxy S III saabub Portugali 14. juunil

Samsung on määranud Portugalis Galaxy S III turustamise kuupäeva. 14. juunil hakkasid kolm operaatorit müüma seadmeid, mis on saadaval ka jaekauplustes, kuid eeltellimused algavad täna keskööl.

Brändi uut tippklassi mudelit esitleti 3. mail ja täna on see müügile jõudnud mitmes Euroopa riigis, kuid portugallased peavad veel paar nädalat ootama, enne kui nad saavad edukalt Galaxy S III osta.

Brändi panus on kasutajate interaktsioonil ja disaini “humaniseerimisel”, aga ka kõrgekvaliteediliste nutitelefonide segmendi juhtimisel, mille telekommunikatsiooniäri eest vastutav Nuno Parreira garanteerib, et selle on võitnud S II.

Nutitelefonil on 4,8-tolline ekraan, millel on Super AMOLED, kuid vaatamata pildi suuremale kasutatavale ruumile suutis Samsung hoida S III mõõtmetes S II, vähendades kaadrit. Tulemuseks on suur telefon, mis sobib suurepäraselt multimeediumisisu vaatamiseks ja veebi sirvimiseks ning mida täiendab neljatuumaline protsessori kiirus 1,4 GHz juures, mis muudab rakenduste kasutamise sujuvamaks ja võimaldab näiteks videote vaatamist muude tööriistade kasutamisel (koos Pop Up Playga) ), jõudlust kahjustamata.

Silmapaistev Samsungi liides lisab ka operatsioonisĂĽsteemile Android 4.0 funktsionaalsuse, pakkudes seadmetele suunatud tähelepanu äratundmise kaudu uusi võimalusi kasutajatega suhtlemiseks – nutitelefoni nutitelefonist kuni kiirsõnumite ja kõnede täiendavate teadeteni vastas.

Häältuvastus koos S Voice-ga on kihlvedu ka liidese jaoks, võttes kasutusele ingliskeelseid häälkäsklusi ja liitlauseid, mis nõuab siiski aktiivset 3G- või Wi-Fi-ühendust.

NFC-tehnoloogia lisamine ja kaameraga seotud tööriistade suurenemine on kaks omadust, mis on teretulnud ka neile, kes soovivad oma mobiiltelefonide funktsionaalsust laiendada. Kaameral on 8-megapiksline sensor, kuid diferentseerimine toimub liikumisvõtte ja kiire pildistamisreĹľiimi täiustamise kaudu – mis võimaldab Burst Shotiga jäädvustada kuni 20 järjestikust fotot – või parima foto tuvastamiseks parima foto.

Pildi nimi

Ehkki Samsung valmistab ette 4G versiooni, mis peaks saabuma juunis või juuli alguses, on Ameerika Ühendriikides Euroopa turule suunatud Galaxy S III-l ainult 3G-ühendus ja LTE-ga kommertsialiseerimise võimalus on veel kinnitamata.

MĂĽĂĽgihinnaks on seatud ka 599 eurot, soovitatav hind operaatoritele, ja 799 eurot, poemĂĽĂĽgi puhul, ilma lojaalsuseta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees