Samsung Galaxy S10 on peaaegu käes, kuid millise konkurentsiga see silmitsi seisab?

Hiljuti ja Mobile World Congress’i ootuses õppis maailm tundma uue põlvkonna Samsungi nutitelefone Galaxy S10, mille tippude hulka kuuluvad Plus ja isegi 5G versioonid. Kuid kümnendat aastapäeva tähistav premium-klassi nutitelefonide Korea nutitelefonide perekond ei jää parimate nutitelefonide jahil üksi. Ja ignoreerige Fold foldi, aga ka Huawei Mate X-i, sest need pärinevad “teiselt meistrivõistlustelt”, võistlusel on nii või teisiti siiski oma sõna öelda.

Tutvuge mõne Galaxy S10 peamise alternatiiviga, mõned on juba turul, teised on just välja kuulutatud.

Uus “võimas” Xiaomi Mi 9

Samuti oodates MWC-d ja päev enne seda, mille Samsung valis oma lipulaeva avalikustamiseks, otsustas Xiaomi oma positsiooni tähistada ka Hiina tootja konverentsi ajal kõige üksikasjalikuma nutitelefoni Mi 9 esitlemisega. See on veel üks nutitelefon, mis tutvustab ekraanil olevat sõrmejälje biomeetrilist andurit, 12 GB RAM-i ja 256 GB suurust mälumahtu selle kõige “terviklikumas” versioonis. Kuid 1 TB mälukiibist saavad kasu Samsungi tippvarustus, nii et praegu on seda raske ületada.

Hiina tootja seadmed pakuvad 6,4-tollist ekraani, lubades ekraani 91-protsendilist täituvust, kuna sellel on veetilga kujuline minimalistlik sälk. Galaxy panustab juba ekraanil juba tuntud augu Infinity-O peale, kuid tipptasemel seadme S10 + puhul on see siiski sama 6,4 tolli. Loomulikult „petab“ Samsung ja peame arvestama võrrandis olevat 5G mudelit 6,7-tollise ekraaniga. Sellega vastas Huawei ka oma Mi Mix 3 5G-ga, jõudes turule varsti pärast seda, kui Samsung oli esikohal.

Kaamera tasemel, mis on kõrgelt hinnatud funktsioon, eriti esmaklassilistes seadmetes, siseneb Mi 9 48 MP anduri “sõtta”. Teile saatmiseks on komplektis veel kaks andurit: 16 MP lainurk ja veel 12 MP 2X optilise suumiga.

Varju Huawei Mate 20 Pro

Meistrivõistluste praegusel hetkel on Mate 20 Pro juba „klassika“, kuid Huawei peetakse praegu endiselt nutitelefoni turu parimaks kaameraks. See säilitab andurite komplekti 40 MP, 20 MP ja 8 MP, panustades “hämaras” pildistamisele, sellel on HDR-tehnoloogia, mis paneb 30 minutiks proovile isegi veealuse jäädvustamise kuni kahe meetrini.

Hea uudis Samsungi poolel on see, et kaamerate võrdlusuuringute spetsialist DxOMark on oodanud S10 + turule toomist ja testinud uut laevaandurit ning tõestanud, et see on sama hea kui Mate 20 Pro, olles sama saanud. kogus 109 punkti. S10 + -s on ka kolm kaamerat, 12 MP esmane, 16 MP lainurk ja 12 MP telefoto. Ka Bixby tehisintellektisüsteem, mis täiustab Samsungi pildistamiskogemust, peaks osutuma samaks sellega, mida protsessor Kirin 980 oma seadmetes pakub. Ainult kahe punkti jaoks sobib Xiaomi Mi 9 DxOMarki andmetel S10 taha kolmandale kohale, kuid ka kaamerate võrdlusuuringute spetsialistide sõnul on Mi 9 parim seade…

Pidage siiski meeles, et Huawei toob P30 turule ja tundub, et see viib Mate 20 Pro tehnoloogia ja viib selle järgmisele tasemele.