Samsung Galaxy S2 sai CM13 kaudu Android 6.0 Marshmallow!

Samsung Galaxy S2 oli Samsungi ĂĽks suurimaid turule toomisi, võib-olla tol ajal parim Android-nutitelefon ja see on tänapäevalgi kuulus. Tundub, et CyanogenModi arendajad on sellega nõus, kuna täiendasid CM13-ga telefoni Android 6.0 Marshmallow’le.

Kuigi see on olnud 5 aastat, pole Galaxy S2 tehnilised andmed vananenud: 1 GB RAM-i ja 16/32 GB salvestusruumi tundub Android M jaoks piisav. Neile, kes seda ei mäleta, käivitas Galaxy S2 Android 2.3.4 piparkookidega ja sai Samsungilt värskenduse Android 4.1 Jelly Beanile . CyanogenMod kannab ka KitKati, Lollipopi ja nĂĽĂĽd ka Marshmallow’d.

Tehases lähtestage AndrodPIT Galaxy S2 lähtestamisrežiim

Piparkookidest kuni Marshmallowni / © ANDROIDPIT

Välja antud versioon on ametlikult CM13, kuid see on endiselt „Öine“, seega pole see veel stabiilne tarkvara. Harjumus ROM ja ühilduv Galaxy S2 mudeliga i9100, kaalub 252,86 MB ja ilmus täna. Selle installimiseks peate:

  • omama seadmele juurjuurdepääsu;
  • laske installida Marshmallow tugi (TWRP);
  • alla laadida ROM;
  • laadige alla GApps;
  • Siis lihtsalt “välguta” ROM ja GApps taastamise teel ja valmis, võitis teie Samsung Galaxy S2 Google’ilt veel ĂĽhe kommi, kuid nĂĽĂĽd CyanogenModi.

Kiireloomuline: AndroidPIT ei vastuta probleemide eest, mis on põhjustatud teie seadme ROM-i installimisest, tehke seda omal vastutusel!

Millises Androidi versioonis teie Galaxy S2 töötab?