Samsung Galaxy S3 uus pakett

Samsung Galaxy S3 uus pakett

Samsung Galaxy S3 on tellinud ja selle eest maksnud üle 9 miljoni inimese. Mida see seade väga lühikese ajaga saavutas, selle tulemusel, mida Samsung enne esitlust tegi, ja võib lisada, et see polnud asjata. Vaid kahe nädala jooksul on enam kui 9 miljonit inimest kogu maailmas ostnud uusimad Samsungi kellad ja paljud inimesed peavad nutitelefone juba praegu parimaks Androidiks. Seetõttu on Samsungil uus SIII plaan. Tahad teada midagi Samsung Galaxy S3 uued plaanid?

Reutersi andmetel ostis rohkem kui 9 miljonit inimest kaks nädalat enne selle turuletoomist, või öeldi paremini, või oli nad tellinud Samsung Galaxy S3. Samsung Galaxy SIII on mobiiltelefon, mida me kõik tahame omada ja mida võrdleme kõigi teiste nutitelefonide nutitelefonidega. Ametlikuks turuletoomiseks on jäänud 11 päeva, kuid Samsungil on juba uus plaan SGS3 jaoks. Kas soovite teada saada, kumb neist on?

Jaapani Samsung Galaxy S3 2GB RAM

Me kõik teame, et Samsung Galaxy SIII-l on mitu versiooni: 16, 32 ja 64 GB. Lisaks on seadmetes ka väike erinevus: Euroopas on sellel Quad-Core protsessor ja USA-s Dual Core. Ja tundub, et Jaapani turu jaoks on seadmel sama protsessor kui versioonil, mida müüakse Põhja-Ameerikas, ja sellel on 2 GB muutmälu

Samsung Galaxy S3 LTE-versioon

Samsung Galaxy S3 LTE-versioon on Samsungi andmetel saadaval alates juunist. Nagu tavaliselt, saabuvad eri riikidesse erinevad LTE versioonid. Eeldame, et see juhtub, kuna mõnes riigis, näiteks Jaapanis, on suurem konkurents, näiteks LG Optimus LTE 2.

[tagToTranslate] Samsung Galaxy S3