Samsung Galaxy S7 ja S7 Edge: 11 levinumat probleemi ja nende lahendused

Pidades meeles, et seda artiklit ei tohiks kõik Galaxy S7 ega Galaxy S7 Edge kasutajad postile tuua. Kuid mitte kõigil seadmetel ei saa selliseid probleeme tekkida ega kogeda, kui teie seade näitab jõudlusprobleeme, loodame, et leiate siit lahenduse. Kui ei, siis jagage oma kogukonnaga muid küsimusi, mida artiklis pole loetletud, et saaksime koos lahenduse leida.

Ja kui teil pole veel Galaxy S7, on alloleval veebisaidil mõned suurepärased võimalused. Lisaks leiate samast kohast nende mudelite jaoks mitu lisatarvikut, näiteks ümbrised, traadita laadijad ja muud:

Osta siit Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ja palju tarvikuid

Ekraan

Surmajoon ekraanil

Ilmselt saabus mitu Galaxy S7 Edge seadet ja ainult see mudel tehasest roosa triibuga ekraani nurka. Mõnel juhul ilmneb see mõne päeva pärast kasutamist. Selline probleem pole midagi uut ega ka Galaxy S7 Edge üksikjuhtum. Kiirest internetist otsides leidsime teisi sama probleemiga mudeleid, sealhulgas Galaxy S6 Edge.

Lisateavet selle teema kohta leiate allolevast artiklist:

galaxy s7 edge pixel pixel pink

Galaxy S7 Edge ja S6 Edge brüneti ekraaniliini defektid / © Reclame Aqui

Lahendus

Igal telefonil võivad ekraanil olla vertikaalsed või horisontaalsed jooned, mida nimetatakse kinnijäänud piksliteks. Kuid värvid võivad olla väga erinevad, muutudes valgest, rohelisest, sinisest, punasest või magenta värvist. Siiski pole haruldane, et see defekt ilmneb uutes telefonides või minimaalse kasutusega.

Nende joonte käitumine võib samuti olla väga erinev, see tähendab, et nad võivad vilkuda või liikuda või pöörata, kõik sõltub probleemi omadustest. Mõned ilmuvad aeg-ajalt ja näitavad, et telefon on vana, kuid muud tegurid võivad sama defekti põhjustada varem. Kõrged sisetemperatuurid, vigane riistvara kokkupanek ja isegi halb paneeli kvaliteet võivad kõik olla kurikuulsa “surmajoone” põhjused.

Samsung saab selles osas abi olla, samuti ülevaatamisel olevate garantii alla jäävate toodete parandamisel. Samsungi Brasiilia tehnilise toe telefonid on: 4004-0000 ja 0800-124-421.

Ekraani probleem

Üks probleemidest, millest mõlema seadme omanikud teatasid, on seotud ekraani aktiveerimisega ilma kasutaja interaktsioonita ja teadet saamata. See probleem võib ilmneda mitmel põhjusel, peamiselt mõne ekraani konfiguratsiooni tõttu või siis, kui keegi või midagi seadmele läheneb.

AndroidPIT Samsung galaxy s7 edge 13

Ekraan käitub imelikult / © NextPit

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks peate keelama ekraaniga seotud automaatsed sätted, näiteks heleduse. Samuti saate optimeerida rakenduse märguandeid, nii et teile saaksid öelda vaid need, kellel on tõepoolest tähtsust. See hoiab ära ekraani liiga sagedase sisselülitamise.

Kaamera rike

Mitu kasutajat teatas Galaxy S7 kaamera kasutamisel veast. Ilmselt kuvati ikooni avamisel tõrketeade, et kaamera oli ebaõnnestunud. Aruannete kohaselt on S7-l see probleem sagedamini kui S7 Edge’il.

Androidpit s7 1148 nipid

Ka S7 kaamera seisab silmitsi probleemidega / © NextPit

Lahendus

Ilmselt põhjustas selle probleemi Smart Stay interaktsioonid. See funktsioon kasutab esikaamerat kasutaja silmaliigutuste jälgimiseks. See protsess tekitab ühilduvusprobleeme, kui kasutaja käivitab tagumise kaamera. Soovitame selle funktsiooni oma süsteemi seadetes keelata.

Kui see ei aita, proovige järgmist.

  • Taaskäivitage seade;
  • Kui see ei aita, tĂĽhjendage kaamerarakenduse vahemälu Seaded> Rakendused> Rakenduste haldamine> Kaamera. Seejärel klõpsake käsku „Peata peatama” ja minge menĂĽĂĽsse „Salvestusruum” ning klõpsake andmete kustutamiseks ja vahemälu tĂĽhjendamiseks.
  • Kui see ikka ei aita, peate vahemälu sektsiooni tĂĽhjendama. Selleks lĂĽlitage seade välja, vajutage samaaegselt seadme sisselĂĽlitamiseks nuppu, fĂĽĂĽsilist nuppu Kodu ja helitugevuse suurendamiseks nuppu. NĂĽĂĽd olete taastereĹľiimis. Helitugevuse nuppude abil avage valik “PĂĽhi vahemälu partitsioon” ja suvandi valimiseks vajutage toitenuppu. Pärast protsessi lõppu taaskäivitage seade.

Moonutatud heli- ja niiskushoiatused

Teine tõeliselt vahva funktsioon, mille Samsung S7-le toob, on vee- ja tolmukindluse sertifikaat. Sel juhul saavad mõlemad seadmed nautida IP68 sertifikaati. Mõlemal juhul pole tagakaas kasutaja poolt eemaldatav. Sellisena teatavad mõned selle nutitelefoni omanikud heli moonutamise ja niiskuse hoiatusteadetega seotud probleemidest.

AndroidPIT galaxy s7 vs galaxy s7 edge 1

Kõrvaklapid ja USB-pordid võivad veega kokkupuutel kahjustada / © NextPit

Lahendus

Hoidke seadet alati kuivana. Juhised on iseenesestmõistetavad, kuid pidage meeles, et see sertifikaat on olemas ainult hädaolukordades. Vastasel juhul võib sagedase kasutamise korral USB-porti ja peakomplekti koguneda vett.

Kui teie seade on hiljuti vedelikuga kokku puutunud, kuivatage see põhjalikult, eriti ühenduse poolel, ja oodake mõni hetk uuesti sisselülitamiseks. Selleks võite kasutada ebemevaba rätikut või jahedat kuivatit. Kui probleem püsib, soovitame riisi asetada riisile, et niiskus täielikult imada.

Lämbumisprobleemid ja aeglus

Kui teil on probleeme lämbumise ja loidusega, on mõned kasutajad maininud probleeme Galaxy S7 enda süsteemi funktsioonidega „Briifing” või „Upday” (mõnel juhul). See on uudistevoo vidin.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks kustutage Briefing lihtsalt oma avaekraanilt. Selleks vajutage suvalist tühja ekraani, kuni kuvatakse vidinate ja taustpildi valikud. Libistage avakuval sõrme vasakult paremale ja lülitage ekraani paremas ülanurgas asuva nupu valik välja. Seal muudab see teie nutitelefoni kiiremaks ja funktsionaalsemaks.

MicroSD probleem

S7 päästab Galaxy S6 puuduva funktsiooni, mis toetab microSD-d. Kuid see seade ei toeta mälukaarti sisemäluna, vaid ainult eemaldatava mäluna. Mõned kasutajad teatasid isegi, et said kaardi esmakordsel sisestamisel probleemiga märguande.

AndroidPIT Samsung galaxy s7 ARVUSTUSED 6

Enne kasutamist vormindage microSD / © NextPit

Lahendus

Enne esimest kasutamist soovitame vormindada microSD-kaardi ja saate seda teha SD Associationi SD Formatteri näidatud tarkvaraga. Kui pärast vormindamist jätkub sama probleem, on kõige parem minna üle teisele kaardile, enne kui teie andmed jäädavalt kaotsi lähevad.

Mahtuvuslik nupp ei reageeri

On teatatud kasutajatest, kellel on probleeme mahtuvusliku nupu ja füüsilise kodu nupuga. Ilmselt on selle probleemi all kõige rohkem seade S7 Edge.

Lahendus

Enamiku neist probleemidest võib põhjustada mõne rakenduse talitlushäire. Kui soovite kontrollida, kas mõni rakendus põhjustab probleemi, peate telefoni taaskäivitama turvarežiimis. Selleks lülitage seade välja ja sisse, vajutades nuppu ja hoides seda all, kuni kuvatakse Samsungi logo. Seejärel laske lahti ja vajutage helitugevuse vähendamise nuppu. Selles režiimis saate kontrollida, kas probleemi põhjuseks on kindel rakendus.

Probleem Samsungi automaakleriga

Galaxy S7-l on vaikimisi konfigureeritud autokorrektor. Nii et sõnumit koostades saab süsteem automaatselt soovitada mõttetuid sõnu ja mis veelgi hullem, teenus saab sisestada ilma teie teadmata ja siis pole see lahe sõnum lihtsalt enam lahe.

Androidpit s7 1135 nipid

Kui probleemiks on automaatne parandus, kustutage „Smart Text”, tippides / © NextPit

Lahendus

Juurdepääs Seaded> Keel ja sisestus> Samsungi klaviatuurja tühistage valik „Nutikas tekst”. See hoiab ära automaatse muutmise kordumise.

Pidage meeles, et saate Google Play poest alla laadida ka alternatiivse klaviatuurirakenduse ja muuta see vaikeseadeks Seaded> Keel ja sisestus> Standardklaviatuur. Heitke pilk mõnele meie allolevas loendis olevale võimalusele:

Probleem on / off nupu ja helitugevusega

Mõnel Galaxy S7 ja S7 Edge seadmel on toitenupu ja helitugevuse sisse / välja lülitamisega seotud väga tüütu probleem. Nad lakkavad äkki töötamast, nii et ekraani sisselülitamine toitenupu abil või isegi helitugevuse suurendamine või vähendamine pole enam võimalik.

AndroidPIT galaxy s7 vs galaxy s7 edge 4

Nuppude Galaxy S7 ja S7 Edge probleemid on seotud tarkvaraga / © NextPit

Lahendus

Heli vaigistamiseks hoidke toitenuppu ja helitugevuse nuppe all, oodake mõni sekund ja seade taaskäivitub. Kuigi nupp töötab uuesti, püsib probleem ka tulevikus.

Kui aga nupp seadme lähtestamiseks töötab, on probleem tingitud tarkvara veast. Seega on tõenäoline, et teil on kolmanda osapoole rakendus, mis süsteemi kahjustab. Proovige rakendus desinstallida ja proovige, muidu tehke tehases lähtestamine ja kõik saab korda.

Kuid pöörake pärast seda tähelepanu, sest kui probleem uuesti ilmneb, on see kindlasti seotud seadmesse installitud uusimate rakendustega. Veenduge ka, et teie operatsioonisüsteem on ajakohane, sest Samsung saadab teile alati turvavärskendusi ja -parandusi. Selleks pääsete juurde Seaded> Teave seadme kohta> Laadige värskendused alla käsitsi.

Ăśhenduvusprobleemid: WiFi ja Bluetooth

Paljud kasutajad teatasid selle seadme WiFi- ja Bluetooth-võrkudega seotud probleemidest. Mõnel juhul on probleemiks ühenduse katkemine, teistes aga signaali kadumine, nagu WiFi puhul.

Lahendus

Uuendage alati oma seadme tarkvara uusimale versioonile. Värskendage installitud rakendust, kuna probleem võib olla seotud rakendusega. Mõlemal S7 WiFi-antenn toetab 2,4 ja 5 GHz. Valige 2,4 GHz sagedusriba standard, mis on küll aeglasem, kuid stabiilsem.

Probleemid riistvara ja aku ĂĽlekuumenemisega

Lugeja Antônio Ferreira rääkis meile, et tema seade kuumeneb. Nutitelefonide seas on see sisemiste komponentide tugevuse tõttu tänapäeval normaalne, kuid kui riistvara üle kuumeneda, peate olema ettevaatlik, sest peale plahvatuse on probleemiks seadme aku ületarbimine. suuremaks saama.

1. lahendus

Esimene asi, mida peaksite tegema, on tuvastada, millistes olukordades seade ülekuumeneb, kui kaamera on aktiveeritud, kui laadite seadet või kasutate keerukama graafikaga rakendusi, näiteks mänge. Sellisel juhul lõpetage esmalt seadme kasutamine mõneks minutiks, kui kuumus hakkab teie käsi häirima.

Lahendus, mida ma antud juhul kasutan, on rakendus Cooling Master, mis töötab seadme ülekuumenemise vältimiseks, jälgib pidevalt seadme globaalset temperatuuri ja häirib süsteemi väärtusi. See sobib suurepäraselt täitmisel või väga raskete rakenduste kasutamisel.

Cooling Master – jahutage oma telefoniInstallige Google Playsse

2. lahendus

Probleem võib olla seotud Samsungi ja Oculus VR välja töötatud rakendusega Gear VR. Paljud kasutajad on kurtnud, et see rakendus põhjustab seadme ülekuumenemist, mis võib tõusta ligi 100 kraadini, vastavalt veebisaidi avatud teemale Reddit.

Samsung avaldas vea parandava värskenduse. Seega veenduge, et kui installite selle rakenduse oma telefoni, värskendatakse seda uusima saadaoleva versiooniga.

Kui olete proovinud kõike muud, kuid teie Galaxy S7 või Galaxy S7 Edge ülekuumenemisprobleem on endiselt olemas, soovitame pöörduda Samsungi ametliku tehnilise abi poole.

Kas teil on seadmega probleeme?