contador gratis Saltar al contenido

Samsung Galaxy Tab A alustab müüki Brasiilias

Samsung Galaxy Tab A alustab müüki Brasiilias

Sel teisipäeval (22) teatas Samsung Galaxy Tab A tahvelarvuti saabumisest Brasiiliasse. Õhuke, kompaktne ja kaasaskantav seade on nüüd saadaval riiklikes poodides.

Eelmise mudeli suhtes on üks suuri uudiseid kodunupu eemaldamine eestpoolt ja logo vahetus Galaxy Tab A tagaküljele. Modifikatsioonid, mis lubavad pakkuda klientidele suuremat ekraani, 8 tolli. Samsung kommenteeris ka seda, mis töötab metallkattega ja muudab pinna katmiseks materjali, mis on puudutusele meeldiv, see muudab selle seadme ka hõlpsalt kaasaskantavaks, kuna see on vaid 8m paks ja kaalub vaid 347g.

Uudised

Samsungi otsus tehti teatavaks kasutajatele oma andmete varundamiseks

Etendused vaba aja nautimiseks

Samsung investeerib jõudluse ja ruumi tagamiseks tööriistadesse. Sellel tahvelarvutil on kaks versiooni: WiFi (SM-T290) ja 4G (SM-T295). Mõlemal on 2 GB muutmälu, 32 GB salvestusruumi, Android OS P, kahekõlarid ja 5100mAh3 aku. Lisaks võimaldab SD4-kaardi pesa mälu laiendada kuni 512 GB-ni.

Teine võtmepunkt on ere 8-tolline ekraan, millel on 1280 × 800 pikslit ja 16:10 ekraanisuhe optimeeritud vertikaalse ja horisontaalse kuva jaoks. Ja tarbijate voogesituse lihtsustamiseks on Galaxy Tab A sisseehitatud YouTube Premium5 koos videote esitamisega ilma reklaamide ja katkestusteta.

Digitaalne mänguväljak õppimiseks ja mitmekesisuseks

Samsungi sõnul saavad lapsed hõlpsalt suhelda Galaxy Tab A-ga, mis pakub turvalist keskkonda haridus- ja puhkevahendite uurimiseks Laste Space6 kaudu. Juurdepääsemiseks koputage lihtsalt kiirel paanil Lastetuba, et nautida virtuaalses maailmas elavate tegelastega rakendusi. Samuti on lisatud vanemliku kontrolli funktsioon, mis omakorda võimaldab kasutamise jälgimist koos lahendustega, nagu näiteks ajaliste piirangute seadmine mängimiseks ja teatud rakenduste juurde pääsemiseks.

Uue Galaxy Tab A soovituslikud väärtused on R $ 799 (WiFi-versioon) ja R $ 899 (4G-versioon). Galaxy Tab A kohta lisateabe saamiseks külastage toote veebisaiti ja ettevõtte uudiseid.

. (tagsToTranslate) kärg (t) samsung (t) galaktika tab a (t) galaktika