contador gratis Saltar al contenido

Samsung Galaxy Tab A, täiuslik tahvelarvuti igapäevaseks kasutamiseks

Samsung Galaxy Tab A, täiuslik tahvelarvuti igapäevaseks kasutamiseks

Galaxy Tab A on ideaalne valik kasutajatele, kes pole liiga nõudlikud otsima mitte liiga kallist, kuid hea jõudlusega tahvelarvutit

Neile, kes soovivad nutitelefonist midagi suuremat, kuid ei soovi sülearvutit kuhugi kaasas kanda, jäävad tahvelarvutid parimaks valikuks.

Mõelge sellele Samsung investeeritud uude, keskmise suurusega tahvelarvutite mudelisse Sakk A, ideaalne tööriist kasutamiseks kõige lihtsamatest kuni keerukamateni jõudmiseks.

A Samsung toota üks Galaxy Tab A jaoks Showmetech testimiseks ja pärast paarinädalast kasutamist toome teieni seadme täieliku analüüsi, tuues välja selle peamised omadused ja mõned atribuudid, mida saab parema kasutajakogemuse tagamiseks parendada.

Kujundus ja lõuend

Kõik, kes näevad kiiresti, ei näe tableti kujunduses eelmise mudeliga võrreldes palju muudatusi. Sakk A veidi suurem kui eelkäija, tõusuga 10,1 tolli kuni 10,5 tolli, ja uusimas mudelis Samsung Valige kõige lihtsam ja puhtam välimus (mitte rohkem kui logo seadme ülaosas).

Galaxy Tab AEkraani kvaliteet on hea isegi hämaras või hämaras.

Samuti on kustutatud ka füüsilise avalehe nupp, asendatud esialgse Androidi nupuga. Ainsad seadme nupud on toitenupp ja helitugevuse nupp, mis asuvad seadme paremas ülanurgas. Otsus paigutada kaks laeva samale küljele ja üksteise lähedale võib siiski olla pisut ebamugav.

Testimise ajal on mitu korda nii, et vajutan ühe helitugevuse nupu asemel toitenuppu või vastupidi. See kujundusotsus on segane, kuna paat võib asuda seadme mõlemal küljel, nagu Samsung tavaliselt oma nutitelefoniga.

seda Sakk A ka õhem, ainult on 8 mm paks. Seadme kogu esikülg on kaitstud spetsiaalse Gorilla Glass 4 klaasiga, seljaosa on aga valmistatud plastikust, mis, kuigi see ei näe välja, tagab kõrge kvaliteedi ja paindlikkuse, et mitte lasta tahvelarvutil kasutaja käest libiseda. Seadet on võimalik kindlalt mis tahes asendis ilma suurema vaevata hoida.

Galaxy Tab ATab A tagumine kujundus võimaldab teil seadet kindlalt hoida ainult ühe käega.

Vaheleht Ekraan on üks selle peamisi esiletõstmisi. Tal on 1920 1200 WUXGA tüüpi pikslite eraldusvõime, mis on sama kui pikslitihedus 216 PPI. Ekraani tekitatud heledus tagab hea valgustuse ka hämaras ja halvas keskkonnas, nii et te ei pea päeva vältel tahvelarvuti kasutamisel muretsema peegelduste pärast.

heli

Kindlasti üks üllatavaid teemasid Galaxy Tab A teie helisüsteem. Sellel seadmel on neli kõlarit, mis toetavad Dolby Atmos tehnoloogiat.

Tahvelarvuti heli suurendamise programmi saab aktiveerida Androidi heliseadete kaudu ning see sisaldab ekvalaiserit ja videopiltide, helide ning mitmesuguste muude muusikastiilide heliprofiile. Lisaks reguleerib seade heli automaatselt tahvelarvuti positsiooni muutmisel vertikaalsest režiimist horisontaalrežiimile ümbritseb maia.

Kuid isegi hea helikvaliteedi korral, mida Dolby Atmos pakub, ei saa see muuta Galaxy Tab A-st muusikakontserdiks, mis sobib teie kätte. Testimisel märkasin, et kuigi helisüsteemil on hea ja lineaarne kõrgekõrgus, on bass väga nõrk.

Riistvara ja mängud

Tahvelarvuti on varustatud Qualcomn Snapdragon 450 meediumiprotsessoriga, sisemise protsessoriga ARM Cortex A53 mis võivad ulatuda töötlussagedustele kuni 1,8 GHz. Lisaks on selle seadme sisemuses sama palju mälu 3 GB RAM ja integreeritud GPU Adreno 506 kvaliteet.

Kõik need komponendid pakuvad head, kuid suurepärast süsteemi jõudlust, mis suudab igapäevaste toimingutega ilma raskusteta hakkama saada. Isegi kui täidetakse mitut samaaegset toimingut, näiteks rakenduste allalaadimist, suhtlusvõrkude kasutamist, e-posti kasutamist või isegi mängude mängimist, ei põhjusta tahvelarvuti jõudlus probleeme.

Isegi selle võimsa riistvara puhul ei saa seda öelda Galaxy Tab A ideaalne seade mängudeks. GameBenchi rakendusega testimisel ei tööta kõik mobiilseadmete jaoks saadaolevad mängud tahvelarvutites tavapäraselt.

Praegu katsetatakse Varjulahing 3 – Mäng, mis pole graafika osas eriti nõudlik – mäng on stabiilne 50 kaadrit sekundis täielikult üksikasjalikult.

J jaoks PUBG mobiiltelefon, mäng, mis nõuab rohkem töötlemisvõimsust, on Tab A jõudlus jõudnud oma piiridesse. Isegi tasakaalustatud režiimi jaoks valitud graafiliste sätete korral on mäng keskmine 26 FPS, sellise mängu väga madal skoor.

Mängu katsetamisel Kivist kamin, lämbus küll, kuid ma ei tea, kas selle põhjustasid ühenduse probleemid või seadme jõudlus.

seda Galaxy Tab A saadaval versioonina 32 või 64 GB ladustamine. Meie testi jaoks saadetud versioon oli 32 GB, umbes 22 GB jäi pärast esialgse konfiguratsiooni vabaks. Kuid tahvelarvutite salvestusruumi on võimalik suurendada Micro-SD-ga, mis suudab selle mahutavust suurendada kuni 400 GB-ni!

Ühendusport andmete täitmiseks ja edastamiseks Galaxy Tab A-st pessa C-tüüpi USB Toetatud on USB 2.0 kiiruse ühendus. Lisaks on sellel seadmel ka tavaline 3,5 mm kõrvaklappide pistik ja magnetiline pistik eraldi klaviatuuri või korpuse jaoks.

Tarkvara

Galaxy Tab A jookseb taha 8,1 (oreo) Android aga muudab ja kohandab Samsungi seadme tarkvara omadusi. Töötav liides Samsungi kogemus 9.5. Kuigi see liideseprogramm pakub seadme jaoks mitmeid lisakonfiguratsioone, on navigeerimine väga sarnane sellele, mida Androidi kasutajad juba kasutavad.

Lisaks on see seade varustatud kohustuslike Google'i rakendustega, aga ka Microsofti rakendusevalikutega, näiteks Word, Excel ja Skype. Lõpuks on veel olemas Samsungi rakenduste pakett failihaldurina ja Galaxy Appsi rakenduste pood.

Perekesksema tahvelarvutina tutvustab Galaxy Tab A Laste režiim, spetsiaalne režiim tahvelarvuti seadete jaoks lapse jaoks. Režiimile pääsemiseks muudab programm spetsiaalsete rakenduste ja mängude abil seadme liidese lihtsamateks vormideks.

Kui libistate avaekraanilt paremale, pääseb juurde Bixby kodu, muud tahvelarvutisse eelinstalleeritud rakendused, mis pakuvad uudiste, märguannete, ilmateabe ja muude kohandatavate tegevuste kogumit. Saate oma sotsiaalseid võrgustikke endiselt ühendada Facebook, Twitter või Instagram värskenduste saamiseks otse Bixby Home liidese kaudu.

Oluline on märkida, et seadmetega testimise ajal ei leitud algupärase või installitud rakenduse rakendamisel ega tarkvara liideses vigu ega puudusi. Liigutage ikoone või vahetage ekraane kiiresti ja hõlpsalt, ilma lämbumiseta, isegi kui mõned programmid on taustal peatatud.

Kaamera

Fotograafia funktsioon pole Galaxy Tab A peamine, kuid Samsung on varustanud seadme kahe kaameraga, mis vastavad juhuslikele fotovajadustele. Peamine tagumine kaamera 8 MP sellel on välklamp ja autofookus ning pilte saab teha kuni 3264 2448 piksli eraldusvõime.

Galaxy Tab ATagumine kaamera pole liiga silmatorkav, kuid annab kvaliteetseid fotosid.

Siiski on oluline meeles pidada, et kui soovite vormingus fotosid 16: 9, väheneb eraldusvõime väärtuseni 6 MP. Videot saab lindistada Full HD koos 30 kaadrit sekundis tagakaamera ja eesmise kaameraga 5 MP.

Mõlemad kaamerad pakuvad pildistamiseks mitmeid viise. Tagakaamera võimaldab kasutajatel pildistada panoraam-, HDR- ja sarivõtte režiimis. Esikaamera on soovitatav selfide ja muude juhuslike fotode jaoks, kuna see sisaldab kleebiseid ja muid lõbusaid võimalusi pildi kohandamiseks.

Mõlemad kaamerad toetavad seda funktsiooni Bixby visioon, liitreaalsuse rakendus, mis võimaldab teksti kohest tõlkimist, asukoha tuvastamist ja QR-koodi lugemist.

Nagu näeme tahvelarvuti kaameraga tehtud fotodel, teeb Galaxy Tab A korralikke fotosid, ehkki kvaliteeti ei saa võrrelda Samsungi nutitelefonidega. Pildid näevad alati isegi tumedana, isegi ideaalse valgustuse korral. Lisaks pole mõned pildi üksikasjad õigesti jäädvustatud.

On selge, et vahekaardil A asuv kaamera ei sobi halva ümbritseva valgustuse jaoks. Isegi siis võime öelda, et lihtsamaks ja igapäevaseks kasutamiseks piisab kahe kaamera pildikvaliteedist vähem nõudlikele kasutajatele.

Aku

Energiatarve ja aku kestus on kaks aspekti, mille pärast pole vaja vahekaardi A kasutajate pärast muretseda – nii unerežiimis kui ka kasutamisel suudab tahvelarvuti end vähem kulutatud energiaga toetada. Võrdluseks on turul ainult teisi sarnaseid seadmeid, mis tarbivad vähem energiat kui tabel A: Acer Iconia Tab 10.

Testi ajal näitab vahekaart A aku vastupidavust. Ta saab endiselt WiFi-ühendust kasutada umbes 15 tundi vaid ühe aku laadimisega. Aeg, mis on peaaegu kaks tundi pikem kui eelkäijal, kestab (mis on juba üsna muljetavaldav).

Kõrgresolutsiooniga ja täisekraanil videote esitamisel võib see tahvelarvuti ühenduda kuni 16 tundi. 4G ületava mobiilsideühenduse abil aku kestvuskatseid ei tehta, kuid seda tüüpi ühenduse kasutamisel suureneb energiatarbimine hinnanguliselt peaaegu kahekordselt.

Igapäevaseks kasutamiseks on Tab A täiuslik, kuna seadet on võimalik kasutada muretsemata kogu päeva energiakulu pärast ja jättes selle ööseks laadima. Lisaks võimaldab selle seadmega kaasas olnud Samsungi kiirlaadija tahvelarvuti aku väga kiiresti laadida. Meie testides täisvõimsuse saavutamiseks kulus umbes 2 tundi 30 minutit.

Viimane kaalutlus

Galaxy Tab A on Samsungi keskmise jõudluse ja kvaliteediga tahvelarvuti. Kulu umbes 1600 reaisSee on atraktiivne investeering kasutajatele, kes ei soovi sülearvuteid, kuid ei soovi ka suure võimsuse ja töötlemisvõimsusega seadmeid. Kui soovite, et tahvelarvutit kasutataks iga päev, teel, lihtsate ülesannete jaoks (ja muidugi ka lõbu pärast), on Tab A hea valik.

Galaxy Tab AKas otsite taskukohase hinnaga hästi toimivat tahvelarvutit? Teie täiusliku valiku vahekaart!

Kõigist tahvelarvutite puudustest on muidugi see, mida ostjad ja kasutajad tulevikus teadma peavad, nende kaamerate kvaliteet, ehkki neid on rohkem kui piisavalt, et neid kasutada selfide või videovestluse jaoks. Ja isegi kui tal pole biomeetrilist lugejat, nagu Samsungi uusim nutitelefon, on see tuvastamine hõlpsa tutvustamise kaudu, muutes selle avamise ülesande lihtsaks ja praktiliseks.

Galaxy Tab A tehnilised andmed

Jah

Ekraani tüüp

CPU ja GPU

Nii

RAM

Ladustamine

Ekraani resolutsioon

Kaamera

Esikaamera

WiFi

GPS

heli

Sadas

Aku

Rdio

Toote kaal

Mõõtmed

Värv

4G

Ainult NanoSIM-kaardid
10.5 Gorilla klaas (1200 x 1920)
Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (Okta-tuum 1,8 GHz Cortex-A53) jaAdreno 506
Android 8.1 Oreo
3 GB
32 GB (laiendatav kuni 400 GB)
1200 x 1920 pikslit
8 MP; Ühekordne LED-välklamp; HDR
5 MP
802,11 A / B / G / N
GPS, A-GPS, GLONASS
4 kõlarit
USB tüüp-C 2.0, tüüp-C; P2 (3,5 mm) kõrvaklappide jaoks
7300 mAh (kiire laadimine)
FM-raadio
529 g (WiFi), 534 g (LTE)
260 x 161,1 x 8 mm
Must, sinine ja valge
Cat4 LTE kuni 150 Mbit / s
Samsung Galaxy Tab A
 • Kujundus – 8/10
 • Etendus – 10/9
 • Kaamera – 8/10
 • Heli – 8/10
 • Akud – 10/9

8,4 / 10

Otsus

Võimsa konfiguratsiooni ja hea jõudlusega lihtsate ja keerukate ülesannete jaoks on Galaxy Tab ideaalne valik neile, kes otsivad tahvelarvutit, mis ühendab praktilisuse ja hea hinna.

Pro

 • Tagumine konstruktsioon väldib kukkumise võimalust;
 • Kõrglahutusega ja kvaliteetne ekraan;
 • Suure mahutavusega aku;
 • Hea jõudlus paljude töötavate rakendustega.

Miinused

 • Ei soovitata mängude jaoks;
 • Mõistliku kvaliteediga kaamera.