Samsung Galaxy Tab S4 soovib asendada iPad Pro ja selle sĂĽlearvuti

Kui arvasime, et Android oli sisuliselt loobunud tippklassi tahvelarvutite maailmast, jättes iPadi ja Surface of life jaoks maa vabaks, Samsung näidata, et ei – selles maailmas pole kaotatud lahingut.

Lõuna-Korea esitles täna Galaxy Tab S4Teie uus tipptasemel tahvelarvuti, millel on põhiline, kuid samas ambitsioonikas eesmärk: asendada sĂĽlearvuti, säilitades samal ajal maksimaalse kaasaskantavuse … iPad Pro.

Tab S4-l on ilus 10,5-tolline Super AMOLED-ekraan (eraldusvõimega 2560 Ă— 1600 pikslit), mida ĂĽmbritseb minimaalne piir, mis sunnib Samsungi eemaldama seadme käivitamisnupu ja koos sellega ka kõik digitaalsed lugejad – siin on meil hoopis traditsiooniline nägu ja iirise lugejad.

Tarkvaraks on Android 8.1 “Oreo”, kuid Lõuna-Koreal on muidugi selle kogemuse täiustamiseks komplekt kaarte.

Peamine neist on DeX – see on juba uusima Galaxy S ja Note funktsioon, mis annab teie seadmele produktiivsuse.

Vahekaardil S4 võimaldab spetsiaalne tarkvara avada ekraanil korraga kuni 20 akent ja töötada nagu tavaline arvuti, klaviatuuri ja hiirega – tegelikult peate DeX-i aktiveerimiseks ĂĽhendama tahvelarvuti Samsungi ametliku klaviatuuriga (mĂĽĂĽakse eraldi hinnaga 150 dollarit).

või Bluetoothi ​​klaviatuur ja hiir.

Samsung Galaxy Tab S4

Muul ajal on Tab S4 suhteliselt tavaline tahvelarvuti.

Siin on meil Snapdragon 835 protsessor, 4GB RAM, 64GB või 256GB mälumaht (laiendusega microSD kaudu), neli AKG signatuurkõlarit, 13-megapiksline eesmine ja tagumine kaamera, USB-C port, kõrvaklappide väljund (märkus, Apple) ja klaviatuuri pistik eriline.

Oh, see sisaldab ka S Peni ja kõiki selle lisafunktsioone, nagu kiirklahvid, ekraanipildid, vahetu tõlge ja palju muud.

USA-s maksab Tab S4 teile 650 dollarit (64GB) või 750 dollarit (256 GB) ja saadaval on mobiilsideühendusega mudel, mille hindu pole veel teatatud.

Ainult WiFi-versiooni hakatakse tarnima 10.

Kas Apple peab muretsema?

The Verge’i kaudu