Samsung Galaxy Tab S4, võimas tahvelarvuti kõikidel puhkudel

Samsung Galaxy Tab S4, võimas tahvelarvuti kõikidel puhkudel

Tahvelarvutid jäävad parimaks valikuks neile, kes otsivad kompromissi arvutite ja nutitelefonide vahel. Seda teades jätkab Samsung oma esimese klassi tahvelarvutitesse investeerimist Galaxy Tab S4. See seade ühendab võimsa riistvara uue S-Pen seadmega.

A Samsung toota üks Galaxy Tab S4 jaoks Showmetech testimiseks ja pärast paarinädalast kasutamist toome teieni seadme täieliku analüüsi, tuues välja selle peamised omadused ja mõned atribuudid, mida saab parema kasutajakogemuse tagamiseks parendada.

Kujundus ja lõuend

Galaxy Tab S4 on eelkäijast pisut paksem, kuid ainult siis, kui neid kõrvuti võrrelda. Selle seadme paksus on 7 mm ja seda pole pikka aega raske hoida. Praegu müüakse seda musta, halli ja metalli kujul.

Galaxy Tab S4

Näeme tahvelarvutite kujundamisel Samsungi suurt tähelepanu, kuna vahe materjalide vahel on väga ühtlane ja kindel. Eemalt vaadates tundub, et seade koosneb ainult ühest osast.

Helitugevuse ja toitenuppude paigutus on sama probleem, mida mainiti ülevaates Galaxy Tab A: läheduse tõttu seadme parempoolsele ülaosale on väga tavaline ühe laeva tahtmatu vajutamine. On kummaline, kui Samsung rõhutab seda disainivalikut oma tahvelarvutite valikus, kuna nende nutitelefonides on paigutus erinev ja põhjustab vähem probleeme.

Veel üks puudus Tab S4 kujunduses on läikivast materjalist tagakülg. Kuigi lõpptulemus annab sujuvama puutetundliku seadme, vähendab see kasutajakogemust, kuna ei paku tahvelarvuti käsitsemisel palju turvalisust, muutes selle väga libedaks. Lisaks ei saa seda tüüpi materjalide puhul vältida sõrmejälgi.

Galaxy Tab S4

Vahelehel S4 on ekraan ÜLI AMOLEERITUD alates 10,5 tolli suhte järgi 16:10, mille algne eraldusvõime on 2560 1600 ja sellel on pikslitihedus 288 PPI. Ekraan näeb välja võrreldes Tab S3-ga palju suurem tänu Tab S4 vähendatud raamile.

Huvitav on see, et Samsung on HDR-toe lisanud Tab S4, kuid ekraan ei ole piisavalt hele, et tehnoloogia eeliseid täielikult ära kasutada. Kuid värv tundub rikkalik ja tänu oma AMOLED-ekraanitehnoloogiale on olemas sügav must värv.

Samsung sisaldab biomeetrilise autentimise jaoks iirise skannerit, ehkki see ei tööta testimise ajal alati ja seadme lukustamiseks kulub mõni sekund.

Sel põhjusel kasutame sageli PIN-koode. Iiriskanneri ebaefektiivsus paneb meid mõtlema, miks Samsung ei valinud hõlmata lihtsat biomeetrilist andurit.

heli

Taas tegi Samsung koostööd AKG ja Harman teha neli kõlarit vahekaardil S4. Kõlar kohandub automaatselt tahvelarvuti hoidmise orientatsiooniga, et saavutada pidev helielamus, mis töötab praktikas hästi.

Kõlarid on head, kuigi bassist puudub. Meie katseseadmed reprodutseerivad hästi sügavaid keskmisi noote, mis aitavad üldiselt luua muljetavaldava helikvaliteedi. Kõlarid kõlavad maksimaalse helitugevuse korral valjuhäälselt, kuid need tunduvad olevat pisut madalamad kui Tab S3 kõlarid.

S4 vahekaart toetab ka juhtmega või traadita heli väljundit, kasutades 3,5 mm pistikut ja Bluetooth 5.0. Viimane toetab aptX ja LDAC, mis tagavad hea helikvaliteedi Bluetoothi ​​kaudu.

Ăśhenduvus

Galaxy Tab S4 toetab kaarte microSD alates kell 400 GB vastavalt Samsungi andmetele SD-kaardid, SDHC ja SDXC. Seade saab vormindada microSD-kaardi ainult välise salvestusruumina ja salvestada rakendused vaikimisi sisemällu; seda saab muuta arendaja suvandites.

Samsung müüb enamikus piirkondades 64 GB sisemäluga Tab S4, kuid kõrgema hinnaga müüb ka USA-s 256 GB suurust WiFi-versiooni.

Galaxy Tab S4

Sellel tahvelarvutil on port C-tüüpi USB mis toetab mõlemat USB liikvel olles (OTG) Mis puutub video väljundkaablisse. Samuti kasutab see välise monitori projitseerimiseks peamiselt uusimaid funktsioone koos DeX-režiimiga, kuid see seade toetab ka juhtmega või traadita ekraani peegeldamist, kui teil seda vaja on.

Samsung ei lisa S4 vahekaardile NFC-kiipi, kuid ettevõte on varustanud seadme Bluetooth 5.0 modemi toega.

Riistvara ja mängud

Samsung täiendab Tab S4 protsessoriga Qualcomm Snapdragon 835, edukas 2017. aasta kiip, mis pole paigas 2018. aastal loodud tootjate käivitatud esmaklassilistes mobiilseadmetes.

Samsung täiendab protsessorit rakendusega 4 GB RAM, mis pole oluline ka nutitelefonide 2018 jaoks, kuna mõnel nutitelefonil nagu OnePlus 6T on kuni 8 GB muutmälu.

Kõigis võrdlustestides, mis viidi läbi koos Antutu võrdlusalus, Tab S4 riistvara jõudlus on väga hea, püsige peal 60% ning minimaalse koormusega protsessorile ja südamikele.

Galaxy Tab S4

Rakenduse hindamisel on aktiivne Tab S4 40 positsiooni, kohe taga Samsung Galaxy S8. Lisaks saime oma testide ajal kontrollida, kas süsteem töötas sujuvalt, kiiresti ja probleemideta mitme ülesande täitmisel ja mitme avatud rakendusega.

Galaxy Tab S4

Snapdragon 835 integreeritud a Qualcomm Adreno 540 GPU, mis on preestrite poolt endiselt võimas GPU, ehkki see on juba üle 18 kuu vana. See GPU töötab suurepäraselt koos suure S4 Tab ekraaniga, kõrge eraldusvõimega ja kõlaritega, pakkudes hämmastavat mängukogemust.

Kahjuks saab mängu mängida ainult tahvelarvuti režiimis, mis välistab DeX-i kasutamise selliste mängude mängimiseks nagu PUBG mobiiltelefon näiteks hiire ja klaviatuuriga välisel monitoril. See on ebasoodne piirang, sest Tab S4 teeb keerulisi mänge mängitava kaadrisagedusega.

Galaxy Tab S4

Meie katseseade saavutab rakenduse abil stabiilse kaadrisageduse GameBench mõõtmiseks. Lisaks PUBG Mobilele katsetame veel Varjuvõitleja 3 ja mängu ajal näitab tahvelarvuti mängu käivitamisel head jõudlust.

Galaxy Tab S4

Võib-olla on Tab S4-l mängimise ainus puudus selle suurus, mis võib olla keeruline, kui mängite, hoides seadet pikka aega käes. Näiteks PUBG-is on käe väsimus vältimatu ja mängu jätkamiseks on vaja tahvelarvutit mitmel pinnal puudutada.

Tarkvara

Galaxy Tab A jookseb taha 8,1 (oreo) Android aga muudab ja kohandab Samsungi seadme tarkvara omadusi. Töötav liides Samsungi kogemus 9.5. Kuigi see liideseprogramm pakub seadme jaoks mitmeid lisakonfiguratsioone, on navigeerimine väga sarnane sellele, mida Androidi kasutajad juba kasutavad.

Galaxy Tab S4

Lisaks on see seade varustatud kohustuslike rakendustega Googleja rakenduste valikud alates Microsoft Kuidas Word, Excel ja Skype. Lõpuks on veel Samsungi rakenduste paketid failide haldurina ja rakenduste poodidena Galaktika rakendus.

Galaxy Tab S4

Kui libistate avaekraanilt paremale, pääseb juurde Bixby kodu, muud tahvelarvutisse eelinstalleeritud rakendused, mis pakuvad uudiste, märguannete, ilmateabe ja muude kohandatavate tegevuste kogumit. Saate oma sotsiaalseid võrgustikke endiselt ühendada Facebook, Twitter või Instagram värskenduste saamiseks otse Bixby Home liidese kaudu.

Galaxy Tab S4

Samsung hõlmab ka tugiteenust DeX, funktsioon, mille ettevõte on varem pakkunud kasutamiseks koos Galaxy premium-nutitelefonidega ja ühilduva DeX-i padjaga või dokiga.

S4 vahekaardil on võimalik soovi korral hõlpsalt DeX-režiimile lülituda, mis annab tahvelarvutile valikulise klaviatuuri kasutamisel tõelise sülearvuti tunde. DeX on multitegumtöötluseks väga kasulik, kuna see toimib sarnaselt lauaarvuti opsüsteemile, jagatud ekraanirežiimi asemel, mida praegu toetavad Android ja iOS.

Oluline on märkida, et seadmetega testimise ajal ei leitud algupärase või installitud rakenduse rakendamisel ega tarkvara liideses vigu ega puudusi. Liigutage ikoone või vahetage ekraane kiiresti ja hõlpsalt, ilma lämbumiseta, isegi kui mõned programmid on taustal peatatud.

Kaamera

Kahjuks on see tahvelarvuti element, mis jätab paljusid asju soovida. Galaxy Tab S4-l on põhikaamera, mis ei sobi oma kategooria seadmetele. Kaamerad olid pettumuseks võrreldes anduritega, mida Samsung kasutas Galaxy S8 või S9 peal.

Galaxy Tab S4

A esikaamera koosneb anduritest Sony IMX320 8 MP. Kaamera kasutab fikseeritud fookust ja tekitab tuhmina näivaid fotosid. Esikaamera toetab kleebiseid ja ilurežiime, mis aitavad selfisid atraktiivsemaks muuta. See võib salvestada ka videot kuni Full HD-ni, kuid anduril pole pildistabilisatsiooni.

Galaxy Tab S4

J a tagumine kaamera omada andurit Samsung 13 MP S5K2L2SA. Kaamera on nominaalselt sama kui Galaxy S8, kuid pildikvaliteet on palju halvem. Fotodel on ainult keskpärane dünaamiline ulatus, samas kui värviprobleeme nähakse kiiresti, kui vaatad fotosid lähedalt.

Galaxy Tab S4

Kaameraga on talitlushäire ka hämaras ning kaamera saab toota ainult pilte, mis on pildimürast häiritud. Põhikaamera suudab salvestada ka videoid kuni Ultra HD a 30 kaadrit sekundis ja elektroonilise pildistabilisaatori kasutamine (EIS) video stabiliseerimiseks.

Galaxy Tab S4

S-Pen

Galaxy Tab S4-l on 10-punktiline mahtuvuslik multitouch puutetundlik ekraan, mis on ühendatud läikiva klaasiekraaniga. Seda kuvarit on lihtne kasutada ja see reprodutseerib täpselt meie sõrmede või S-Pen kaasa arvatud. Pliiatsil pole akut ja sellel on samad funktsioonid, mis Samsungil, mis on kaasatud Galaxy Tab S3.

Galaxy Tab S4

Juurdepääs S-Peni lisafunktsioonidele, mis on lihtsad: hoidke lihtsalt pliiatsi tahvelarvuti ekraani lähedal ja paremal asuv menüü laieneb. Lisaks saab üks kõige kasulikumaid funktsioone märkmeid teha ka siis, kui Tab S4 ekraan on välja lülitatud.

Galaxy Tab S4

S-Peniga kirjutamine on suurepärane, kuid see pole parem kui eelkäija kogemus. Lisaks näeb pliiats odav ja liiga lihtne, mis on häbi, arvestades seda, kui kallis on Tab S4.

Galaxy Tab S4

Aku

Galaxy Tab S4-l on aku 7300 mAh, Mis on märkimisväärselt suurem kui eelkäijalt leitud 6000 mAh aku. Uue tahvelarvuti energiatarve on koormusel väiksem. Meie testimisseadmed tarbivad aga keskmiselt rohkem energiat Vaheleht S3 suurema eraldusvõimega ekraani tõttu ooterežiimis.

Samsungil on sama laadija nagu Tab S3. Arvatavasti võtab suuremate akude laadimine kauem aega: meie katseseadmel kulub komplekti kuuluva laadijaga täielikuks laadimiseks umbes kaks ja pool tundi.

Galaxy Tab S4

Tab S4 on hea akueaga, kuigi võrreldes oma peamise konkurendi, The S4-ga, on see suhteliselt pettumust valmistav iPad Pro. Testimise ajal kestis tahvelarvuti keskmiselt 9 tundi, kasutades selliseid funktsioone nagu video ja Wi-Fi (mobiilsideühenduste, näiteks 4G abil ei tehtud ühtegi testi).

Lisaks näete aku tarbimise suurenemist, sest pärast 90-minutilise HD-video vaatamist täisekraanil väheneb seadme aku ainult 12%.

Lõplikud kaalutlused ja hinnad

Samsung Galaxy Tab S4 praegu tugevaim Androidi tahvelarvuti turul. Suur Super AMOLED ekraan on väga veenev, samas kui selle integreerimine DeX-iga on tootlikkusele väga hea, ehkki selle kasutamisel mängude ja multimeediumide jaoks on piiranguid.

64 GB salvestusruumi ja 4 GB RAM-i on samuti küllaga, kuigi on kahetsusväärne, et Samsung ei müü 256 GB rohkem piirkondades ja piirdub praegu ainult WiFi-versiooniga. Patareideta S-Pen jääb ka suurepäraseks tööriistaks.

Kuid Samsung eksis, kui ta üritas teha tippklassi tahvelarvutit, millel oleks hea tunne. Ettevõte nimetas S4 Tabi mullu võitjaks, samas kui selle salvestusruum, RAM ja kaamera vastavad keskmistasemega nutitelefonidele paremini kui peamised 2018. aasta seadmed.

Galaxy Tab S4

A S-Pen Plastikust ja lisavarustuses olev klaviatuuri kate lisab vaid meie muljet, et Samsung saab tahvelarvuti kasutamisega silmatorkaval tasemel edasi minna.

Galaxy Tab S4 leiate Brasiilia suurematest elektroonikakauplustest 3000 tuhat, olles praegu kõige kallim Android-tahvelarvuti ja selle valikulisi tarvikuid on raske leida. Nii et mõelge enne sellise investeeringu tegemist hoolikalt läbi.

Galaxy Tab S4 tehnilised kirjeldused

Jah

Ekraani tĂĽĂĽp

CPU ja GPU

Nii

RAM

Ladustamine

Ekraani resolutsioon

Kaamera

Esikaamera

WiFi

GPS

heli

Sadas

Aku

Rdio

Toote kaal

Mõõtmed

Värv

4G

Ainult NanoSIM-kaardid
10.5 ĂĽlikerge AMOLED (2560 x 1600)
Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 (Kryo 4 x 2,35 GHz ja Kryo 4 x 1,9 GHz) ja Adreno 540
Android 8.1 Oreo
4 GB
64 GB (laiendatav MicroSD kaudu kuni 400 GB)
2560 x 1600 pikslit
13 MP; Ühekordne LED-välklamp; HDR
8 MP
802,11 A / B / G / N
GPS, A-GPS, GLONASS
4 AKG kõlarit
USB tüüp-C 2.0, tüüp-C; P2 (3,5 mm) kõrvaklappide jaoks
7300 mAh (kiire laadimine)
FM-raadio
529 g (WiFi), 534 g (LTE)
249,3 x 164,3 x 7,1 mm
Must ja valge
Cat4 LTE kuni 150 Mbit / s
Samsung Galaxy Tab S4
  • Kujundus – 10/9
  • Etendus – 10/10
  • Kaamera – 7/10
  • Heli – 8/10
  • Akud – 10/9

8.6 / 10