Samsung Galaxy Watch Active spetsifikatsioon näitab vastupidise laadimise tuge
BLOG

Samsung Galaxy Watch Active spetsifikatsioon näitab vastupidise laadimise tuge

Järgmine Samsungi nutikell, Galaxy Watch aktiivne sisaldab loetelu SamMobile lekitatud spetsifikatsioonidest. Ametlikult tuleks sellest teada anda alles 20. veebruaril, kuid seadme üldiste sätete kohta on võimalik teada saada mõnda teavet.

Nutikellal on ekraan AMOLEERITUD alates 1,1 tolli resolutsiooniga 360 × 360 pikslit, Mõõta umbes 13mm, mis on väga märkimisväärne paksus, suurem kui teiste Samsungi nutikell Gear Sport 11,6mm. See saabub 50ATM veekindlusega, sama mis Gear Sport. Peab liituma 4 GB sisemälu ja varustatud Exynos SoC 9110. SamMobile andmetel Galaxy Watch Active suuremat versiooni ei tule.

Uudised

USA seadme sertifitseerimise agentuur (FCC) kinnitas seadme leket

Samuti peab see kaasas olema akuga 236mAh ja tagurpidi laadimise tugi, mis vastavalt lekkele on Galaxy S10-s olemas. See tähendab, et see on võimalik laadige kella induktsiooniga, puudutades lihtsalt Galaxy S10. Lisaks peab see olema varustatud ümberkujundatud laadimisklaviatuuriga, et rahuldada väiksemate kellade vajadusi. Nutikellade pesad peavad olema horisontaalselt.

Operatsioonisüsteem, mis töötab Galaxy Watch Active'is, saab olema Tizen OS. See toetab mõlemat 4G kui 3G. Lisaks on sellel ühenduvus Bluetooth 4.2 ja ka juurdepääsu WiFi.

Spetsifikatsioonide loetelu: – Mudel: SM-R500- Mõõdud: 49,0 x 46,0 x13.0mm- Ekraan: 1,1 "(26,3 mm) Super AMOLED- SoC: Exynos 9110- OperatsioonisĂĽsteem: Tizen OS – Mälu: 4 GB sisemist salvestusruumi – veekindlus: 50ATM – ĂĽhenduvus: WiFi, 4G, 3G, Bluetooth 4.2 – aku: 236MaH

Galaxy Watch Active, tuleb käivitada samal sündmusel nagu Galaxy S10 liin, mis täna ilmub 20. veebruar Pole veel teada, kui palju väärtust Samsung nutikella müüb.

Via: gozmo china Allikas: sammobile. (TagsToTranslate) samsung (t) aktiivne galaktikakell (t) nutikell (t) vastupidine laadimine (t) käekell (t) kantav (t) vidin (t) mobiil (t) tizen